В понеділок у Тернополі включать опалення

Автор:     Опубліковано: 7 Жовтня 2016 о 18:52    466 переглядів

Через похолодання, на початку наступного тижня у Тернополі запустять централізоване опалення. Міський голова Сергій Надал підписав відповідне розпорядження.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Мною підписане розпорядження про початок опалювального сезону з понеділка, з 10 жовтня. Так як нас проінформував гідрометеоцентр у суботу-неділю ми будемо мати заморозки на території міста і значне погіршення температури буде спостерігатися після 10-го числа, тому, щоб забезпечити наших дітей в школах-садочках, наших мешканців в житловому фонді, а також в лікарнях і бюджетних установах з 10-го жовтня розпочнеться опалювальний сезон».

Оскільки цьогоріч вартість оплати за послуги теплопостачання зросла вдвічі, Сергій Надал наголошує, тернополянам слід максимально використати свої можливості, щодо оформлення субсидій та своєчасно оплачувати рахунки за надані послуги.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Місто зробило все можливе, для того, щоб підготуватися до початку опалювального сезону, протягом весняно-літнього періоду міська рада виділяла мільйони гривень, для того, щоб забезпечити функціонування «Теплокомуненерго», для того, щоб вони мали можливість підготуватися до початку опалювального сезону, повести необхідні ремонтні роботи, тепер дуже багато залежить від того, наскільки ми зможемо своєчасно розраховуватися за придбаний газ, автоматично це залежить від того, наскільки населення і бюджетники зможуть розрахуватися за послуги по теплопостачанню».

Також міська рада посилено контролюватиме роботу тепловиків та обслуговуючих підприємств, щодо якості подачі тепла і проведення опалювального сезону.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Буде окремо розпорядження міського голови про посилений контроль за роботою жеків і підприємств теплопостачання на опалювальний період. Я звертаюсь до усіх тернополян, якщо буде неякісна подача тепла або проблеми з теплопостачанням чи гарячою водою, звертатися на телефон гарячої лінії – 1580. Крім того, хочу попросити усіх тернополян бути готовими, якщо до вас звернуться в понеділок-вівторок аварійні служби, відчиняти двері для проведення необхідних ремонтних робіт, тому що при подачі тепла десь може виникнути потреба, що треба зробити розповітрювання системи або інші ремонтні роботи, тут буде дуже багато залежати від вас».

Зазначимо, розпочнеться процес опалювання в понеділок о  6-й годині ранку.

 

залишіть коментар