Заступник міністра молоді та спорту України зустрівся з тернопільською молоддю

Автор:     Опубліковано: 6 Жовтня 2016 о 19:00    291 переглядів

Заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, зустрівся з представниками тернопільських молодіжних організацій. В ході зустрічі вони обговорили перспективи та розвиток молодіжної сфери, зокрема у Тернопільській області. Акцентували свою увагу і на проблемах, з якими зіштовхуються молодіжні організації.

ОЛЕКСАНДР ЯРЕМА, заступник Міністра молоді та спорту України

«Ми активно працюємо на сьогоднішній день над законодавчим і нормативним забезпеченням, тому що до сьогоднішнього дня не було в законодавстві визначення, що таке молодіжний центр, що викликало питання далі в можливостях фінансування. Зміни до закону про соціальне становлення і розвитку молоді, пройшли перше читання в парламенті. Був комітет, підтримано на друге читання. Я думаю, що ще на цій сесії буде внесено і буде прийнято закон. Ми напрацьовуємо і це відбувається в форматі робочих груп на базі Міністерства так і на регіональному рівні».

Схожі зустрічі відбуваються і в інших регіонах України, зазначив Олександр Ярема. До прикладу,  минулого тижня заступник Міністра зустрівся з  молоддю у Дніпрі, а найближчим часом  планує організувати  подібні заходи в Одесі та на Івано-Франківщині.

ОЛЕКСАНДР ЯРЕМА, заступник Міністра молоді та спорту України

«Тут наші громадські партнери теж шукають ті регіони, де можуть бути проведені  ці заходи, напрацювання двох нормативних документів. Це типове положення про молодіжні центри і розробка знаку якості, тобто молодіжних центрів. Це є такий загальноєвропейський досвід, перш за все рада Європи активно цими питаннями опікується. Що може називатись молодіжним центром? Який мінімальний набір послуг, інформації, консультації і все інше має надаватися в установі, яка хоче називатись молодіжним центром  і тут ми думаємо, яким чином зробити в перспективі сертифікацію».

Олександр Ярема зазначив, що сьогодні  вони намагаються популяризувати молодіжні центри та роз’яснити українцям, які  послуги вони можуть там отримати.

Детальніше ознайомитися з освітніми програми, конкурсами, навчальними курсами та проектами для молоді можна на сайті Міністерства молоді та спорту України, а також у соцмережах.

 

залишіть коментар