Зловмисники знімають іноземні номерні знаки з автомобілів

Автор:     Опубліковано: 17 Жовтня 2016 о 19:07    393 переглядів

Бережіть свої… номери. У Тернополі почастішали випадки, коли зловмисники знімають номерні знаки з автомобілів. Обирають, розповідають в управлінні патрульної поліції, авто з іноземними реєстраційними знаками, дублікат яких на території України виготовити неможливо. Натомість водіїв чекає послання.

ОКСАНА СМІЛЬСЬКА, прес-секретар УПП в м. Тернопіль:

«На самому транспортному засобі залишають листочок або це може бути карта з колоди з написом російською мовою, що, зателефонувавши за таким-то номером, водій отримає свій номерний знак».

Тернополянка Анжела Кардинал про таку схему знає не з розповідей. Навесні, розповідає жінка, з її авто спершу зникли паркувальні радари. Ще через два тижні – знаки. На передньому лобовому склі зловмисники залишили записку з номером телефону.

АНЖЕЛА КАРДИНАЛ, тернополянка:

«Я вже знала за такі випадки, про такі випадки чула і читала. Ну, набираю той номер телефону, ну і російськомовний чоловік мені пояснює: що ви, жіночко, таким тоном мене сварите і так далі? Це – мій бізнес, я так заробляю гроші. Хочете номерні знаки – будь ласка. В вас, каже, які – італійські, польські? Я кажу: «А то в вас ще є тариф?» «Ну так, польські дешевші, італійські буде дорожче» Ну, я вже йому там висловила все своє побажання». 

За повернення реєстраційних знаків шахрай вимагав переслати на мобільний 800 гривень. Анжела звернулася до правоохоронців. Номерні знаки довелося робити нові.

АНЖЕЛА КАРДИНАЛ, тернополянка:

«Шахраям платити кошти – то вони будуть кожен тиждень так знімати. Заяву я написала. Слідчий мене викликав, ми там дивилися, оглядали. Ну, наразі щоб когось конкретно зловили, хто цим займався, – питання не вирішене, скажемо так».

В управлінні патрульної поліції кажуть – такі випадки зараз, на жаль, – непоодинокі.

ОКСАНА СМІЛЬСЬКА, прес-секретар УПП в м. Тернопіль:

«Зокрема, в неділю ввечері на службу 102 зателефонувала власниця «Ауді» і сказала, що її номерний знак з автомобіля був викрадений. Патрульні виїхали на вулицю Клима Савури. Оглянувши прилеглу територію, вони виявили даний номерний знак. Він був на литовській реєстрації, а поруч з ним лежав ще на польській реєстрації». 

Зазвичай, притягнути шахраїв до відповідальності непросто, натомість, самі номерні знаки, здебільшого, знаходять десь неподалік. Відтак, в управлінні патрульної поліції просять тернополян бути обережними і не йти на повідку у шахраїв та, при виникненні такої неприємності, звертатися до правоохоронців.

 

 

 

залишіть коментар