Активісти склали рейтинг депутатів-мажоритарників

Автор:     Опубліковано: 29 листопадаа 2016 о 19:15    645 переглядів

Серед 105 депутатів-мажоритарників у першу десятку за рейтингом громадської мережі «ОПОРА» з тернопільських обранців увійшов лише один з п’яти – Михайло Головко. Для того, аби перевірити наскільки депутати готові відстоювати та просувати інтереси своїх виборців активісти близько року спостерігали за їхньою діяльністю, як у Верховній Раді, так і на виборчих округах.

АНДРІЙ МАРТИШКО, громадський консультант громадської мережі «ОПОРА»:

«Законодавчу активність його в стінах Верховної Ради, відвідуваність в парламентських комітетах і роботу в цих комітетах. Кількість законопроектів, постанов, запитів і виступів у парламенті. Ці законопроекти, виступи і постанови ми теж розділяли за 2: один критерій – це відповідність цих законопроектів, постанов його передвиборчій програмі, а також запити, постанови, виступи, які презентують проблеми округу».

Також до уваги брали участь у роботі місцевої влади та публічність. Враховували виступи в регіональних ЗМІ та активність, пов’язану з роботою, у Фейсбук. Щодо діяльності на окрузі, то тут оцінювали роботу депутатських приймалень та особисті прийоми громадян. Андрій Мартишко розповідає, за проведеним спостереженням кожен може оцінити роботу депутатів від своїх округів.

АНДРІЙ МАРТИШКО, громадський консультант громадської мережі «ОПОРА»:

«За весь період моніторингу лише у двох депутатів-мажоритарників від Тернопільщини законопроекти стали законами. Це Михайла Головка і Олега Барни. З усіх депутатів-мажоритарників від Тернопільщини, більше чи менше усі проводили особисті прийоми. Звичайно, що наприклад, Михайло Головко – він знову ж таки був одним з лідерів, який найбільше провів».

Таким чином, з обранців Тернопільщини за висновками «ОПОРИ» найкращим став Михайло Головко.

АНДРІЙ МАРТИШКО, громадський консультант громадської мережі «ОПОРА»:

«Михайло Головко: за законодавчу мав 6, в окрузі – 31, середнє вийшло – 7 місце. 41 – Олег Барна: він за законодавчою роботою 28 місце зайняв, робота в окрузі – 50. 55 – Микола Люшняк: 26 – за законодавчу роботу, 81 – за роботу в окрузі. Тарас Юрик – 59 місце в загальному рейтингу: 50 місце за законодавчу роботу, 61 – за роботу в окрузі. І Тарас Пастух – 71 місце: 55 – законодавча, 88 – це робота в окрузі».

До речі, в громадській мережі «ОПОРА» планують таким чином моніторити усіх депутатів, а не лише мажоритарників.

 

залишіть коментар