Двоє чоловіків обікрали санаторій, який хочуть віддати бійцям АТО

Автор:     Опубліковано: 30 листопадаа 2016 о 19:39    902 переглядів

Протягом кількох днів двоє зловмисників обкрадали, наразі недіючий, корпус санаторію «Збруч». Одного із підозрюваних, 46-річного жителя Хмельниччини, співробітники Гусятинського відділення поліції затримали на «гарячому».

АРКАДІЙ БІЛОБРОВЕЦЬ, начальник Гусятинського відділення поліції ГУНП в Тернопільській області:

«Даний громадянин є жителем сусіднього району, тобто Чемеровецького району Хмельницької області, 70-го року народження, неодноразово притягався до кримінальної відповідальності за скоєння крадіжок. Під час проведення документування його злочинної діяльності було встановлено, що даний громадянин разом із своїм спільником, протягом тижня часу, практично десь 5 днів, вони скоювали крадіжки алюмінієвих вікон з недіючої будівлі санаторію».

Корпус санаторію, до якого занадилися крадії, не функціонує, ще з 2011-го. Зі слів виконуючого обов’язки керівника держпідприємства, зараз вирішують питання передачі приміщення для облаштування реабілітаційного центру для бійців АТО.

МИХАЙЛО ДУМІХ, в.о. директора ДП санаторій «Збруч»:

«Я вважаю, що такий об’єкт має бути для воїнів АТО і саме в Гусятині. Тут є на це всі умови. Вкласти зараз, відновити цей об’єкт. Тим більше, у нас є дві мінеральних води, на будь-якому курорті такого немає. У нас є дві води: типу Нафтусі і типу солена. І ті всі, у кого є поранення, дуже корисно якраз їх лікувати тут, на базі нашого санаторію».

Крадії за п’ять ночей назбирали майже вісімсот кілограмів металу. Продавши накрадене, вони отримали близько п’ятнадцяти тисяч гривень.

підозрюваний:

«Мені колега один з Гусятина сказав, що там є алюміній. І ми пішли туди, позривали, потім здавали на металолом. Прийомщик не знав, що воно крадене. – Скільки приблизно ви винесли? – 43 рами».

Крадений брухт поліцейські вилучили. Щодо підозрюваних розпочато кримінальне провадження за частиною другою статті 185 Кримінального кодексу України.

 

залишіть коментар