Міськвідділ поліції має нового керівника

Автор:     Опубліковано: 9 листопадаа 2016 о 19:45    1 070 переглядів

У Тернопільському відділі поліції – кадрові зміни. Відповідно до наказу начальника Головного управління Нацполіції в області Олександра Богомола, тимчасово виконувати обов’язки керівника міськвідділу буде підполковник поліції Сергій Гаврилюк.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник ГУ НП в Тернопільській області:

«Ті служби, які залишилися у міському відділі поліції, повинні працювати набагато краще, ніж працюють зараз. Зараз є достатньо передумов. Всі пройшли вже атестацію, всі призначені на посади. В найближчих декілька днів буде постійний штат. Грошове забезпечення, яке було в минулому місяці для деяких служб, які повинні працювати за рахунок збільшення грошового забезпечення, набагато краще».    

В органах внутрішніх справ Сергій Гаврилюк працює близько двадцяти років. Новопризначений керівник закінчив Одеський інститут внутрішніх справ. Роботу в правоохоронних органах розпочав з посади оперуповноваженого карного розшуку Лінійного відділу на станції «Тернопіль» Управління МВС України на Львівській залізниці. З 2000 року працював на керівних посадах Лінійного відділу міліції та підрозділах УМВС України в Тернопільській області. З липня 2015 року очолював Бучацьке відділення поліції.

залишіть коментар