На Тернопільщині, аби ліквідувати наслідки негоди, задіяли всі служби

Автор:     Опубліковано: 14 листопадаа 2016 о 19:19    450 переглядів

Під час чергового засідання оперативного штабу з координації дій по ліквідації наслідків стихійного лиха на Тернопільщині, очільник області запевнив, першочергові заходи вже провели і ситуація не є критичною. Наразі взялися за розчищення доріг комунального і місцевого значення.

ВІКТОР МАСЛЕЙ, начальник УДСНС в області

«За останню добу підрозділами було здійснено вивільнення з снігових наметів більше, ніж 300 одиниць автомобільної техніки, надано допомогу порядка 1600 особам. Крім цього, в області було розгорнуто на базі фельдшерсько-акушерських пунктів, а також центральних районних лікарнях, були розгорнуті пункти обігріву для потерпілого населення, тобто для людей, яких ми забирали з рейсових автобусів, з туристичних автобусів, з приватного автотранспорту».

Через ускладнені доїзди, практично всі заклади бюджетної сфери, зокрема освітні, не працюють. Та вже у вівторок у більшості шкіл проводитимуть навчання, за винятком тих, де досі не відновили електропостачання, таких по області є близько п’ятнадцяти.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації

«На ліквідацію наслідків стихії на дорогах області загального значення, тобто державного значення, задіяно 269 одиниць техніки, 105 одиниць техніки – це є приватна техніка, сільськогосподарських підприємств і підприємств області, які дали згоду на залучення своїх одиниць техніки для ліквідації наслідків стихії. Бригади обленерго, зараз працює понад 90 бригад. На даний момент є знеструмленими лише 195 населених пунктів. Пригадуєте, ще вчора таких населених пунктів було більше 360».

СТЕПАН БАРТКІВ, головний інженер ВАТ «Тернопільобленерго»

«Так, як на вчорашній день, ми мали понад 360 населених пунктів обезструмлених. На час, коли я йшов на нараду, було 195, а під час наради, значить з кожним часом йде скорочення кількості населених пунктів обезструмлених,і на даний час, після наради, після доповіді голів адміністрації, в нас вже 151 населений пункт залишився без напруги».

Вже до кінця вівторка, обіцяють в «Тернопільобленерго», відновлять електропостачання у всіх населених пунктах.

 СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації

«З проблемних моментів, які сьогодні виникли. Це проблеми з обвалу дахів низки навчальних закладів області: в Лановецькому, зокрема. Передбачатимуться кошти з резервного фонду Тернопільської області. Це суми не великі, але, тим не менше, вони будуть перекриті. Відповідно в ближчому часі перекриття, з метою усунення наслідків, будуть здійсненні».

Наразі ситуація, що виникла на Тернопільщині в зв’язку із негодою, стабілізується, кажуть в оперативному штабі.

 

залишіть коментар