На Тернопільщині поліцейські займалися незаконним виробництвом і розповсюдженням алкоголю

Автор:     Опубліковано: 30 листопадаа 2016 о 19:38    555 переглядів

Виготовляли і продавали. Майже півроку троє працівників Борщівського відділення поліції займалися, так би мовити, алкогольним бізнесом. Днями цю «торгово-виробничу лавочку» закрили, тепер підозрюваним загрожує до п’яти років ув’язнення.

Троє правоохоронців Борщівського відділення поліції незаконно виготовляли алкогольну продукцію. Після чого, полісмени маючи домовленість із більш як десятком місцевих підприємців, алкогольні напої, з підробленими марками акцизного збору, продавали по всій області.

ВІТАЛІЙ КОЗАР, начальник слідчого відділу прокуратури Тернопільської області

«Прокуратурою області разом з працівниками Внутрішньої безпеки поліції, а також працівниками СБУ викрито даний злочин. Ми їх документували, це вчинення злочину, протягом червня-листопада 2016-го року. Тобто, за весь цей період ми неодноразово проводили закупки цієї всієї контрафактної продукції, проводились відповідні дослідження».

Коли схему такого алкогольного бізнесу викрили, провели обшуки, як за місцем проживання працівників поліції, так і у торгових точках підприємців району. В результаті вилучили понад 600 літрів сумнівного алкоголю, який, до слова, повинен ще пройти експертизу.

ВІТАЛІЙ КОЗАР, начальник слідчого відділу прокуратури Тернопільської області

«Вилучена контрафактна продукція. На даний час триває слідство. Прокуратурою Тернопільської області розпочате кримінальне провадження за ч.1ст.365 (Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу), ч.1 ст.199 (збут незаконно виготовлених, підроблених марок акцизного податку), ч.1ст.204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), КК України».

Наразі вирішують питання по відстороненні полісменів від роботи та обрання їм запобіжних заходів. Чоловікам загрожує не лише втрата погонів, але й позбавлення волі від двох до п’яти років.

 

залишіть коментар