На Тернопільщині відкрили ще один дитячий садок

Автор:     Опубліковано: 30 листопадаа 2016 о 19:36    757 переглядів

У селах Осташівці та Данилівці Озернянської громади проживає більше чотирьох десятків дітей дошкільного віку. Однак, близько десяти років дитсадка в околицях не було.

ТЕТЯНА, жителька с. Данилівці

«Ми дуже хотіли відкриття садочку. Ми писали заяву до Озерної, але там перебір дітей. Особисто я ходжу на роботу, чоловік також, сиділа з дитиною моя мама, бабуся донечки. В нас дуже-дуже така енергійна дитина, дає жару всім, будемо надіятися, що в садочку вона знайде себе, почне гарно гратися, з колективом навчиться поводитися».

Озернянську територіальну громаду у Зборівському районі створили у 2015-му. А цьогоріч на її розвиток з державної казни виділили 5 мільйонів 200 тисяч гривень субвенції.

БОГДАН НАКОНЕЧНИЙ, голова Озернянської ОТГ

«Сьогодні ви стали свідками відкриття нашого одного із проектів, які були заплановані цього року в громаді. А це таких 7 проектів, які зараз реалізовуються в громаді. Одним із цих проектів, порадившись із старостами сіл, вони вирішили першочергово відкрити дитячий садочок, адже село немале і є велика кількість дітей. Віддалені села починають занепадати. Якраз ми поставили акцент на те, аби зберегти село, щоб молоді сім’ї не виїжджали, залишалися в селі, народжували».

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«Тут є команда голів громад – 26-ти громад в Тернопільській області, котрі також в своїх селах, в громадах, відкривають садочки, будують школи, реконструюють ФАПи, перекривають дахи. Наша спільна політика – це політика підтримки територіальних громад».

Загалом на реконструкцію дитячого садка в Озернянській громаді витратили понад 700 тисяч гривень. З них майже 165 тисяч громада доклала із власних надходжень. Допомогли також місцеві фермери та підприємці – з їхньою допомогою встановили енергозберігаючі вікна та придбали м’який інвентар.

залишіть коментар