Патрульні просять учасників дорожнього руху поважати один одного

Автор:     Опубліковано: 18 листопадаа 2016 о 19:05    436 переглядів

Сьогодні тернопільські патрульні просили людей бути взаємовічливими. В рамках заходу «Тиждень безпеки дорожнього руху» вони проводили роз’яснювальну роботу та дарували тематичні наклейки тернопільським водіям та пішоходам.

«Любити джаз та дотримуватись дистанції», «Поважати велосипедистів», «Не паркуватись на газоні», «Любити спорт та тверезість за кермом» і ще чимало іншого – такі рекомендації від патрульних сьогодні отримували як пішоходи, так і водії. В рамках «Тижня безпеки дорожнього руху» поліцейські нагадували тернополянам основні правила безпеки на дорозі,  переконували їх не порушувати та наголошували ставитись з повагою один до одного.

ОЛЕКСАНДРА М’ЯЛКОВСЬКА, інспектор служби зв’язків з громадськістю, лейтенант поліції

«Сьогодні, на приклад, ми проводимо таку акцію з пішоходами і водіями «Безпека на дорозі залежить від тебе», тому що зараз ми почали спостерігати погані погодні умови, кожен з водіїв дратується, пішоходи дратуються і повага один до другого знизилась. Для того, щоб підвищити ось цей рівень, ми спробуємо зараз поспілкуватися з кожним: і водієм, і пішоходом. Роздати ось такі невеличкі наклеєчки, які будуть символізувати ось цю повагу один до одного».

Пересічні тернополяни, які отримали такі наклейки, кажуть, дана акція є надзвичайно корисною для суспільства, адже має повчальний та застережливий характер. І обіцяють дотримуватись усіх правил.

 ОЛЕКСАНДР, тернополянин (водій)

«Ідея хороша, правда я не знаю чи я всі наклею, але ідея сама по собі хороша, тому що вона привертає увагу і я думаю вони правильно працюють, в цьому напрямку. Я вважаю, що це корисно, тому що роботи треба проводити з людьми, і тільки так ми можемо щось змінити в цьому житті».

АНЯ, тернополянка (пішохід)

«Людям треба доносити такі речі, це елементарно, переходити дорогу, витягувати навушники, тобто нічого в цьому складного нема, тому що аварійна ситуація…, зараз затормозити на дорозі надзвичайно тяжко. Просто, має бути якась взаємоповага, взаєморозуміння між водієм і пішоходом і буде все класно».

А от тернополянка Роксолана, щодо акції патрульних має іншу точку зору. Вона каже, якщо водій сумлінний, йому і застереження не потрібні.

РОКСОЛАНА, тернополянка (водій)

«Якщо водій дотримується цього, то він і буде дотримуватися, а якщо водій хам, то роздавай, не роздавай. Я не знаю, чи це щось поможе. Ну, в принципі, молодці. Треба наставляти на правильний путь, але на скільки це буде корисно – важко сказати».

Дівчина за кермом вже шість років. Розповідає, серед найпоширеніших порушень водіїв, які їй доводилося бачити, це недотримання дистанції і саме це, на думку Роксолани, часто спричиняє ДТП. Порушують, каже вона, не рідко й пішоходи.

РОКСОЛАНА, тернополянка (водій)

«Помилки пішоходів, що вони думають, що водіям завжди видно їх – пішоходів, завжди! Перш, ніж виходити на дорогу, ну подивіться вправо-вліво, не завжди, особливо в сутінки або коли пасмурна погода, не видно пішохода абсолютно, пішохід впевнений, що «я вийшов, мене всі бачать, мені повинні зупинитись». Не правда, не видно її і дуже багато трапляється поганих ситуацій, через те, що пішоходи не думають про шоферів».

Зазначимо, «Тиждень безпеки дорожнього руху», розпочався в понеділок і в його рамках, патрульні проводили різноманітні просвітницькі заходи.

 

залишіть коментар