Радійники, телевізійники та зв’язківці відзначають своє професійне свято

Автор:     Опубліковано: 16 листопадаа 2016 о 19:24    677 переглядів

Щорічно, 16-го листопада, в Україні своє професійне свято відзначають працівники радіо, телебачення та зв’язку. Його започаткували ще у 1994-му. У цей день вітають кореспондентів, ведучих, режисерів, монтажерів, операторів та всіх працівників цієї галузі.

ЛЮДМИЛА РУДЕНКО, ведуча прямого ефіру на хвилі «УХ Радіо»

«Це справді професія моєї мрії. Радіо любила слухати, далі працювала на радіостанціях «Радіо Тернопіль», зараз на «УХ радіо». І, справді, це така робота, яка немає вихідних, але натхнення отримується від тих людей з якими спілкуєшся, від тих добрих справ, які ти можеш зробити, чим ти можеш допомогти говорячи по радіо хвилях».

НАДІЯ КАЛІНЧУК, режисер телеканалу «ІНТБ»

«Я, напевно, вірю в долю і вірю у щасливі випадковості. Тому, що все, що в мене в житті не стається, тобто все, що мало статися, воно стається, якби ти не крутив, як би ти не вертів. Так сталось, що на телебачення я попала з радіо, чисто випадково. На радіо я попала з посади бармен, так само, чисто абсолютно випадково. І я тішуся тому, що мені не довелося вибирати собі професію, професія вибрала мене».

Напередодні та в день свята телевізійників, радійників та зв’язківців вітали представники влади, партнери та друзі. Колектив телеканалу ІНТБ приєднується до вітань, зичимо своїм колегам професійних успіхів та кар’єрного зростання.

 

залишіть коментар