Соцпрацівників Тернополя привітали із професійним святом

Автор:     Опубліковано: 4 листопадаа 2016 о 19:09    258 переглядів

Тернопільське управління соціальної політики обслуговує близько 50-ти тисяч людей. Тому у його фахівців роботи вистачає. Працювали вони і сьогодні, не зважаючи на професійне свято.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Це досить непроста, досить складна праця. Тому що люди працюють з пенсіонерами, з людьми, які мають особливі потреби, з учасниками бойових дій. І кожен з них хоче отримати якусь допомогу, кожен з них хоче отримати пораду і добре слово. І завдяки витримці, завдяки професіоналізму цих людей – працівників управління соціальної політики, тернополяни сьогодні мають якісні послуги, якісне обслуговування»

Соцпрацівники зізнаються – постійна робота з людьми втомлює. Тим не менше – вони її люблять. А ще кажуть, відзначення їхнього свята є чималим стимулом для них.

ЛЮДМИЛА ЧОРНОМАЗ, нач. відділу по роботі з постраждалими внаслідок аварії на ЧАЕС:

«Звичайно, що втомлюємся. Але самі собі такі певні розрядки влаштовуєм. Навіть, та сама прогулянка в наш чудовий Старий парк – то вже свого роду така психологічна розрядка. Колегам – в першу чергу здоров’я, злагоди вдома. Тому що коли в нас все добре зі здоров’ям і вдома, то відповідно – велика віддача на робочому місці».

До вітань соцпрацівникам приєднується і наш телеканал.

залишіть коментар