Тернопіль оговтується від «зими»

Автор:     Опубліковано: 14 листопадаа 2016 о 19:17    336 переглядів

Тернопіль оговтується від «зими». І хоч синоптики попереджали, не всі були готові до такої погоди. Як місто зустріло несподіваний снігопад –  дивіться у сюжеті.

У Тернополі – снігова аномалія. За вихідні, кажуть у міській раді, випало більше місячної норми снігу. Сергій Надал розповідає, майже дві доби комунальники працювали практично без сну. Однак через сильні снігопади їхня робота була малоефективною.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Через сильну хуртовину, сильний вітер і снігопади, ті території, які були очищені, вони зразу заносились снігом, але ми їх не могли не чистити, бо тоді були би ще більші проблеми. Вчора, розуміючи, що не може бути за ніч приведено місто до ідеальної чистоти і порядку, після засідання штабу, було прийнято рішення, направити всю техніку на очищення доріг для проїзду громадського транспорту, на очищення і підсипання ухилів, підйомів, заїздів до лікарень, також вся техніка, якою працювали ЖЕКи, було доручено направити їх максимально на прочищення підходів, проїздів до шкіл і дитячих садочків».

Також, міський голова зазначив, аби зберегти повноцінне функціонування Тернополя, забезпечили проїзди до хлібзаводів, лікарень та навчальних закладів.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Велика затримка у прибиранні виникла, через те, що підрядна організація, яка має підписану угоду на зимове  утримання міста не виконала своїх зобовязань, тому що в перший же день замість 12 одиниць техніки, яка мала розчищати і посипати протиожеледну суміш, вийшло лише 7 одиниць. Протягом суботи-неділі були оперативні підписані угоди з будівельними і дорожніми організаціями, додатково залучили всю існуючу техніку. Загалом на дорогах міста працювало 27 одиниць техніки і ще 24 одиниці – це техніка ЖЕКів, яка працювала частково по дворах і по розчищенню проїздів до шкіл і дитячих садочків».

У вишах, школах і дитсадках міста сьогодні  навчальний процес розпочався у звичному режимі. Зі слів міського голови, не мало б бути проблем у Тернополі  і з рухом громадського транспорту.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

  «Спеціально для того, щоб виїхали маршрутки на мережу, були розчищені під’їзди до всіх автобусних парків, в тому числі до приватників, які надають послуги для транспортного перевезення, на жаль, зранку вони не виїхали, тільки по вині перевізників, тому що їхня власна територія була не розчищена. Ті підприємства, які зірвали виконання своїх договірних зобов’язань, саме підрядних, по очищенню міста, вони будуть притягнуті до відповідальності. Також зараз управлінню транспорту дано доручення вивчити можливість притягнення до відповідальності, накладення фінансових санкцій, штрафних санкцій, інших видів стягнень, до перевізників, які зірвали перевезення пасажирів».

Зазначимо, станом на сьогодні, транспортна мережа поступово відновлює свою роботу. Мають повноцінно розчистили проходи і для пішоходів.

 

залишіть коментар