Тернопіль розпочинає готуватися до свят

Автор:     Опубліковано: 25 листопадаа 2016 о 19:15    642 переглядів

Кожного року, напередодні новорічно-різдвяних свят, тернополяни прикрашають свої оселі. Нерідко приміщення декорують і місцеві підприємці. Втім, якщо раніше це було питанням вибору, то тепер причепурити вітрини власники закладів повинні обов’язково. Відповідні доповнення до Правил благоустрою внесли тернопільські депутати на сесії, яка відбулася 21 жовтня.  Разом з тим, кажуть в міському управлінні ЖКГ, якихось особливих умов чи зразків – немає.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«Ми не ставимо, як. Ми кажемо: добре, постав тільки там свічку, нехай горить, і там збоку постав ведмедика. Якщо це так гарно, то нехай буде. Але ми думаємо, що кожен тернополянин розуміє, що ідуть Різдвяні свята, іде Новий рік. Це для нас свято. В нас не так уже багато свят. Чому не прикрасити цю вітрину?»   

Зі слів Олега Соколовського, якщо ж підприємець про святкове оформлення не подбає взагалі, його можуть притягнути до відповідальності.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«Ясно, що ми помірковано до цього відносимося, ніхто не буде якихось репресій особливих робити. Але особливо злісні, які свідомо нічого взагалі не будуть робити, ясно, що будуть притягуватися до відповідальності. Це закладено вже в нашій генетиці. В такі великі свята хочеться, щоб було красиво не тільки у власній оселі, а й в країні. Тому, якщо підприємець прикрасить вітрину, я думаю, від цього буде тільки краще всім».  

А тим часом, у Тернополі уже є попередній план святкувань, знайти його можна на сайті міської ради. До речі, на Театральному майдані планують встановити льодову ковзанку.

 

залишіть коментар