Тернопільські патрульні отримали спеціальні звання

Автор:     Опубліковано: 7 листопадаа 2016 о 18:46    1 328 переглядів

Звання, первинні та чергові, цієї суботи урочисто отримали майже дві сотні працівників Управління патрульної поліції Тернополя. Зокрема, двом поліцейським присвоїли звання капітана. 5 копів стали старшими лейтенантами поліції, 127 – лейтенантами, 41 – молодшим лейтенантом та 16 –капралами.

ВАДИМ ЗЕЛЕНСЬКИЙ, заступник начальника Департаменту патрульної поліції: 

 «Носіть з честю та гордістю звання офіцера патрульної поліції України. Ви прийшли змінювати країну. Жодного дня не забувайте про девіз «Служити та захищати».

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник ГУ НП в Тернопільській області:

«Коли ти лейтенант, дивишся на полковників, на генералів, і здається тобі, що це – дуже довгий шлях. Але, повірте, коли ти – полковник, повертаєш голову назад – цей шлях не є такий довгий. Але за ним, за цим шляхом, дуже багато справ. До нас люди йдуть не з радістю, повірте. До нас люди йдуть з проблемами. І навіть якщо ви не зможете їм допомогти, ви повинні зробити все для того, щоби людина отримала кваліфіковану пораду, отримала порозуміння».  

ВОЛОДИМИР СТРУК, начальник УПП в м. Тернопіль:

«Я гордий, що в мене є такий колектив, мій особовий склад. І кожен з вас, я впевнений, я знаю, ми всі тут живемо, разом, 24 години в добу, – ви заслужили ці звання. Ви віддали кожен частинку себе, свого здоров’я, своєї душі».

Самі поліцейські позитивних емоцій не приховують.

ХРИСТИНА ГНАТЮК, лейтенант поліції:

«Сьогодні ми отримали звання лейтенантів. Перед тим були рядовими. Для нас це дуже важливо. Це наш кар’єрний зріст».

ОЛЕКСАНДР МДИНАРАДЗЕ, лейтенант поліції:

«В першу чергу, я дуже щасливий за всю роту, за весь батальйон свій. Я думаю, що ми дуже довго до цього йшли, що ми заслужили на це звання, тому що дуже багато роботи було зроблено. І я щасливий не тільки за них, але й за себе щасливий».

Привітати поліцейських прийшли і перші особи міста та області.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Рівень злочинності в Тернопільській області завдяки вам достатньо впав в порівнянні з загальнонаціональним показником. Мені приємно констатувати, що і рівень довіри до національної поліції у Тернопільській області – один з найвищих в Україні».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«З початком своєї роботи ви внесли нову філософію в роботу правоохоронних органів. Це – чесність, це – повага до людей, це – безкомпромісне дотримання закону. Всім нам потрібно пам’ятати що довіра людей – це є надзвичайно великий ресурс, який може багато чого дати, багато в чому допомогти. Його тяжко здобути, але дуже легко втратити. Тому всім нам потрібно своєю щоденною працею працювати так, щоб люди були задоволені нашою роботою».

ВІКТОР ОВЧАРУК, голова Тернопільської обласної ради:

«Я хочу побажати, щоб ви і надалі не зрадили своїй клятві, були вірними, і щоб довіра, яка сьогодні надзвичайно велика від тернополян, від Тернопільщини, для вас завжди була тією нагородою людською і вдячністю. Дякую ще раз вам за службу».  

Загалом, звітують в управлінні, від початку роботи патрульні Тернополя склали понад 2 тисячі протоколів. Загальна кількість виїздів за зверненням громадян – майже 40 з половиною тисяч. В середньому, за добу патрульні понад 200 разів виїжджали на виклики.

залишіть коментар