Тернопільські студенти проведуть ніч у «Перемозі»

Автор:     Опубліковано: 17 листопадаа 2016 о 18:52    277 переглядів

17 листопада – Міжнародний день студента. В рамках цього свята  для молоді організувати тематичний захід під назвою «Студентська доба». Як він розпочався, бачила наша Тетяна Ставінська.

Змагання, вдосконалення творчих та інтелектуальних здібностей, участь у тренінгах, конкурсах, перегляд фільмів. А ще, нові знайомства та веселе святкування Дня студента. Так «студентську добу» проведуть 70 її учасників в Українському домі «Перемога». Організатори проекту розповідають, такий захід у Тернополі відбувається вже вчетверте.

ВІКТОРІЯ МИКИТЮК, координатор проекту «Студентська доба – 2016»

«Це такий проект, направлений на те, щоб студенти, команди різних університетів Тернополя і області, того року ще й України було, зібралися разом, в одному приміщенні, на цілу добу і розважалися, інтелектуально розвивалися і тому подібне, але все це заради того, щоб альтернативно відсвяткувати День студента, саме таким чином, і розіграти Кубок студентської столиці, який переходитиме з університету в університет».

Так альтернативно відсвяткувати День студента вперше вирішив і другокурсник Тернопільського національного економічного університету Михайло Шевчук. Хлопець каже, у звичні для святкування Дня  студента заклади: кафе та  нічні клуби піти може будь-коли, а цей захід відбувається лише раз у рік, тому пропустити його не зміг.

МИХАЙЛО ШЕВЧУК, учасник «Студентська доба – 2016»

«Дуже хочу провести час тут. Думаю, проведу його весело, мені подобаються такі заходи, я люблю, ось-так переглянути програму, я люблю дебати, я люблю розваги. Академічна доброчесність буде в нас, такий брейн-ринг  і загалом думаю познайомитися з новими людьми, набратися досвіду, тому що тут будуть проведені лекції».

Окрім цього для студентів проводитимуть спеціальні навчання та  наводитимуть приклади успішності молодих підприємців Тернополя, додає координатор проекту Вікторія Микитюк.

ВІКТОРІЯ МИКИТЮК, координатор проекту «Студентська доба – 2016»

«Тернопіль є студентською столицею, все ж таки, в нас мають бути такі проекти, які мають об’єднувати молодь або давати їм поштовх до просування, наприклад. Будемо грати дебати, будемо дивитися фільми, будемо грати «Мортал Комбат» на велетенському екрані, будемо смачно їсти разом, будемо розважатися, інтелектуально розвиватися».

Зазначимо, участь у проекті мали можливість  взяти усі охочі студенти, триватиме захід  до  11-ї години п’ятниці.

залишіть коментар