Тернопільські військовослужбовці поїхали на чергову ротацію

Автор:     Опубліковано: 10 листопадаа 2016 о 18:52    1 116 переглядів

Знову на Схід. На чергову ротацію поїхали військовослужбовці Тернопільського зонального відділу військової служби правопорядку. Там, у Попасній, вони замінять своїх колег. Настрій, запевняють, бойовий.

АНДРІЙ ПСУЙ, заступник військового коменданта м. Попасна:

«Це моя друга ротація. Зміна проходить кожних 3 місяці. Зараз набагато простіше, тому що вже всі хлопці тут, що стоять в строю, вже по кілька разів були, прекрасно знають, що, чим займаються. Обмундирування все маємо, всім забезпечені, набагато простіше, ніж це було на початках. У всіх бойовий настрій. Всі їдуть на свою землю».

ІВАН БУГАЙ, начальник Тернопільського зонального відділу військової служби правопорядку:

«Від’їжджає від нас 19 бійців, це – військова комендатура міста Попасна, для виконання задач по лінії розмежування міста Попасна, Попаснянський район. Хлопці забезпечені всім, повністю, завдячуючи нашим меценатам, друзям, які допомогли з відправкою».

Провести військовослужбовців у дорогу прийшли їхні рідні, друзі, священнослужителі, а також місцеві представники влади.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«В місті діє програма підтримки територіальної оборони всіх підрозділів, які входять до Тернопільського гарнізону, і в межах цієї програми ми завжди долучаємося до фінансування тих потреб військових, про які вони самі звертаються. Цього разу ми допомогли їм організувати відправлення автобуса, транспортні перевезення. Декілька місяців тому, при зустрічі безпосередньо там, в зоні АТО, я спілкувався з командиром. Командир звернувся, що їм не вистачає генератора. І, власне, цей генератор сьогодні вони отримують, везуть з собою для того, щоб він допоміг їм при виконанні службових обов’язків».   

 

залишіть коментар