Тернопіль співпрацюватиме із В’єтнамом

Автор:     Опубліковано: 2 листопадаа 2016 о 19:29    760 переглядів

Сьогодні міський голова Тернополя зустрівся із в’єтнамською делегацією на чолі із  Надзвичайним та Повноважним Послом цієї Соціалістичної Республіки в Україні. До речі, Нгуєн Мінь Чі у Тернопіль завітав вдруге.

НГУЄН МІНЬ ЧІ, Надзвичайний та Повноважний Посол В’єтнаму в Україні:

«Уже больше 20-ти лет, время изменилось, принесло очень много перемен. Но что отрадно – вот на этот раз я сюда приехал и увидел, что город краше и краше. Видимо, здесь было заложено очень много труда, много усилий».

На зустрічі чиновники обговорили перспективи інвестування та співпрацю у сфері бізнесу.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Йому було важливо почути про відкритість міської влади, йому було важливо почути проте, що міська влада готова гарантувати, забезпечити всі права інвестора, який буде входити. Ми, в свою чергу, сьогодні максимально зацікавлені у тому, щоб в нас будувались нові виробництва, нові торгові об’єкти. В нас є декілька запланованих спільних проектів про створення виробництва в Тернополі, тернопільські бізнесмени зацікавлені створенням виробництва в В’єтнамі. І сьогодні завдання наше, як влади, це бути просто мостиком для бізнесу в’єтнамського і бізнесу українського. Дати їм можливість працювати і гарантувати підприємцям і нашим, і іноземним, що міська рада буде надавати максимальне сприяння і перший крок ми вже в цьому зробили».

 

залишіть коментар