Тернопіль відвідав екс-гравець мадридського «Реалу»

Автор:     Опубліковано: 7 листопадаа 2016 о 18:46    422 переглядів

Цими вихідними на Тернопільщині гостювали спортсмени з Іспанії. У рамках проекту «Зірковий путівник», який започаткувала громадська організація «Фундація зірок світового футболу «Діти», наше місто відвідали екс-гравець футбольного клубу «Реал-Мадрид» Давид Аганзо та генеральний секретар Асоціації футболістів Іспанії Хесус Барбаділла.

ЯРОСЛАВ НЕСТОРОВИЧ, президент Фундації зірок світового футболу «Діти»:

«Вони опікуються дітьми, їздять по всьому світу, проводять різні соціальні проекти. І на сьогоднішній час вони приїхали у Тернопіль по нашому проханню, для того, щоб допомогти в Тернополі паралельно з владою розвивати наш футбол, масовий футбол».

В Україні, до слова, спортсмени вперше.

ХЕСУС БАРБАДІЛЛА, генеральний секретар Асоціації футболістів Іспанії:

«Мета нашого приїзду у Тернопіль – виховання дітей. Виховання не тільки у спортивному значенні, а, взагалі – прививати їм кращі людські якості. Найвища наша мета – виховувати у дітях дружбу, повагу, солідарність».

ДАВИД АГАНЗО, екс-гравець ФК «Реал-Мадрид»:

«Я радий, що маю таку можливість, підтримувати в цьому асоціацію. Це складна робота, бо не кожен з дітей в майбутньому стане професійним футболістом. Якщо комусь вдасться дійти до вершини футбольної майстерності – ми будемо дуже щасливі».  

Міський голова Тернополя Сергій Надал стверджує: у нашому місті футбол – один із найбільш масових видів спорту.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Дуже багато дітей займаються футболом в дитячо-юнацьких спортивних школах, дуже багато дітей займаються аматорським футболом. Для цього ми намагаємося кожного року створювати нові спортивні майданчики, нові футбольні поля. Для нас є дуже важливим візит наших гостей, тому що вони, крім того, що проведуть майстер-класи для дітей, крім того, що вони допоможуть якимось чином матеріально: формою, футбольними м’ячами, будь-чим іншим, крім того, вони можуть передати свій досвід, як займатися з дітьми, як організовувати дітей, і ми також чекаємо від них їхнього досвіду та допомоги в плані організації в плані роботи футбольного клубу «Тернопіль».    

В рамках візиту поспілкувалися футболісти і з місцевими дітлахами.

ВАДИМ БОЙЦУН, учень школи № 22:

«Мені сподобалося, мені дали автографи. В футбол мені цікаво грати, тому що я забиваю голи, і мені це приносить радість».

ІРИНА СИНЕВСЬКА, учениця школи № 22:

«Я маю фотографії з ними, вони показали декілька майстер-класів. Я люблю футбол, я брала в футбольному проекті участь».

Ще однією метою візиту футболістів є залучення до розвитку спортивної інфраструктури Тернополя іспанських спонсорів. Наразі ж на місці, де у майбутньому планують звести так звану «Вуличну академію», заклали символічну капсулу.

ЯРОСЛАВ НЕСТОРОВИЧ, президент Фундації зірок світового футболу «Діти»:

«Коли в нас якісь роботи почнуться, вони готові допомогти заложити стадіон, 42 на 22, зі штучним покриттям, з трибуною одною, з огорожею. І тут, на тому місці, де йшла боротьба за еко-готель, вони готові допомогти щось зробити для дітей. Тобто, ми їм запропонували проект вуличної академії. Десь 60% хотіли дівчат-футболісток, 40 % – гандболісток. Так як вже готовий проект, просто зробити всередині перепланування, щоб з готелю, на більш такий простіший варіант».  

Насамперед,  розповідає Ярослав Несторович, робитимуть футбольний майданчик, решту – згодом. Діти з районів, зможуть проживати на території академії. Попередньо розраховують, що місця буде на 40-45 осіб. Бюджетні кошти залучати не планують, розраховують на іспанських і українських спонсорів.

 

залишіть коментар