Тернополян закликають повідомляти про крадіїв решіток

Автор:     Опубліковано: 16 листопадаа 2016 о 19:26    695 переглядів

Каналізаційні люки, дощові решітки – від вуличних крадіїв місто страждає вже не один рік, розповідають у міському управлінні ЖКГ.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«Ми вже неодноразово фіксуємо ці факти, неодноразово зверталися і в поліцію. Часто проходять такі випадки по вулиці Промислова, вулиці Глибока, Микулинецька, Текстильна. Є випадки по вулицях Леся Курбаса, і Морозенка. Тобто, ті вулиці, які знаходяться десь на окраїні, в таких місцях, де можна такі речі робити».  

Крадуть, розповідає Андрій Дроздовський, здебільшого, коли стемніє. Розшукати таких порушників – непросто. Втім, залишаються невиявленими таки не всі.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«Останній факт, який вдалося, дійсно, зафіксувати і знайти винних у викраденні – це було в цьому році, коли була здійснена крадіжка 18 дощоприймальних решіток на Театральному майдані. Тобто, фактично, наглість цих людей переходить будь-які міри, тобто, в самому центрі міста, в серці, будемо казати так, викрадаються, робляться такі злочини».  

Крадіжки люків та решіток – це не лише шкода для міста, а й загроза для життя та здоров’я його мешканців, переконаний Андрій Дроздовський. До слова, не лише люки та решітки привертають увагу вандалів. Від них постраждало «сонячне дерево» в центрі міста. Буває, що хулігани розбивають смітники. А тому в міському управлінні ЖКГ сподіваються на небайдужість тернополян.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«Я би хотів звернутися, скажемо, до мешканців міста Тернополя, які є випадковими свідками таких фактів, щоб вони фіксували номери машин якимось чином, чи на мобільний телефон фіксували цей факт, і повідомляли, відповідно, управління житлово-комунального господарства, можна інформувати 15-80 на міську раду про ці факти, і поліцію в місті Тернополі. Для того, щоб дійсно цих людей, шкідників, виявити і відповідним чином покарати».   

 

 

 

залишіть коментар