Тернополянам, яких госпіталізували через вуличні травми, відшкодують вартість лікування

Автор:     Опубліковано: 17 листопадаа 2016 о 18:54    863 переглядів

Тернополянам, яких цього тижня госпіталізували через вуличні травми, відшкодують вартість лікування. Про це повідомив міський голова Сергій Надал.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Я відвідав людей, тернополян, які лікуються у лікарні швидкої допомоги з переломами і іншими травмами, які отримані внаслідок екстремального снігопаду під час цього тижня в місті Тернопіль. Разом з лікарями обговорили стан здоров’я, а також – перспективи лікування цих людей. Я ще раз хочу попросити вибачення  в них особисто, в їхніх родичів за ті незручності, які спричинив екстремальний снігопад, за те, що, все ж таки, комунальним службам не вдалося оперативно спрацювати по очищенню міста».

А тому в міськраді вирішили, що усі ці люди, а їх наразі – 22-є,  отримають стовідсоткову компенсацію усіх витрат, які потягне їхнє перебування у лікарні.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Людина лягає в лікарню. В травмпункті фіксується місце, де сталася ця ситуація, це є зафіксовано в історії хвороби. І, відповідно до історії хвороби, всі отримують свою компенсацію».

Зі слів Сергія Надала, в подальшому сума компенсації буде виставлена як претензія для відшкодування підрядником, який не виконав своїх зобов’язань та не забезпечив належного прибирання міста.

До речі, спеціальна комісія перевірятиме  і скарги від мешканців будинків про незадовільне очищення від снігу дворів та прибудинкових територій обслуговуючими підприємствами. Якщо інформація підтвердиться, то ЖЕКу це теж влетить в копієчку.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Сьогодні я підписав розпорядження про створення спеціальної комісії для перевірки роботи ЖЕКів. Ця комісія, із залученням депутатів, відповідно до кожного округу, буде зобов’язана провести перевірку кожної скарги. Якщо скарга буде підтверджена, то людям буде зроблено перерахунок вартості оплати і вони будуть на 100% звільнені за оплату за прибирання території».

Комісію вирішили створити через велику кількість скарг на нерозчищені двори та прибудинкові території, які надходили у міську раду протягом останніх днів.

залишіть коментар