У «білому домі» підписали одразу два меморандуми

Автор:     Опубліковано: 24 листопадаа 2016 о 19:58    691 переглядів

Меморандум про співпрацю обласної державної адміністрації, обласної ради та Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці-Разом!» підписали у Тернополі. Зокрема, мова йде про впровадження проекту «Соціальних картка учасника АТО». Власники таких карток, а отримати їх зможуть усі, хто має посвідчення учасника бойових дій, отримуватимуть знижки на різні товари та послуги.

ЮРІЙ ЮРИК, заступник голови Тернопільської облдержадміністрації:

«Це абсолютно новий і цікавий соціальний проект, який передбачає об’єднання зусиль влади, підприємців, бізнесу, громадських організацій навколо питань вирішення соціальних проблем учасників Антитерористичної операції. Крім реального вирішення частини соціальних питань він спонукає і певні інформаційні, цікаві, нові приводи в частині участі соціально відповідального бізнесу в підтримці якраз учасників Антитерористичної операції». 

РУСЛАН РУДЕНКО, голова правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці-разом!»:

«Що стосується місцевих органів влади, хочу відмітити і подякувати дійсно керівництву Тернопільської області, що відгукнулися відкрито. І ми вже починаємо дійсно співпрацювати, вже є ряд позитивних зрушень і рішень, на які ми взагалі розраховуємо, що в кожному районному центрі Тернопільської області кожен учасник бойових дій, по-перше, буде знати про цю програму, що вона існує, що він може її отримати безкоштовно, і кожен підприємець в області зможе долучитися і надати свою пряму допомогу».    

ЛЮБОМИР КРУПА, заступник голови Тернопільської обласної ради:

«Будемо також десь йти на контакт з вами і узгоджувати ті кроки стосовно як би цю соціальну акцію передати на райони, передати на села. Тобто, ми готові абсолютно до співпраці, до тих кроків, які ви пропонуєте, будемо узгоджувати і спільними зусиллями якраз будемо підтримувати тих наших Героїв, які захищали і захищають нашу державу».

Також у стінах «білого дому» відбулося підписання ще одного Меморандуму про співпрацю – між облдержадміністрацією, Головним управлінням Держгеокадастру в області та економічним університетом. Стосується він відмови останнього від користування землею на користь учасників АТО. Як повідомили в облдержадміністрації,  наразі заявки на отримання ділянок подали більше 5 тисяч осіб.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«1691 заява в Тернопільському районі, та в місті Тернополі ми отримали таких 788. Отже, це є достатньо серйозна проблема. Економічний університет йде нам назустріч у вирішенні цього питання, і ми вам дякуємо».

АНДРІЙ КРИСОВАТИЙ, ректор ТНЕУ:

«Ми звернулися з відповідною заявою від колективу нашого Тернопільського національного економічного університету до Міністерства з проханням надати дозвіл на відмову від користування. Ми такий дозвіл отримали. І сьогодні, підписуючи цей Меморандум, Тернопільський національний економічний університет відмовляється від користування земельною ділянкою у розмірі 84 гектари на користь учасників АТО».   

ВІКТОР МАРТИНЮК, в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області:

«Головне управління забезпечить технічну сторону виконання саме поставлених завдань перед нами. На сьогоднішній день ми вийшли на той етап, що припинення користування. Я думаю, що день-два ми внесемо всі відомості в реєстр і, як Степан Степанович сказав, можемо проводити процедуру прийняття заяв».

залишіть коментар