У Тернополі вирішили створили робочу групу, яка шукатиме винних у проблемах на дорогах міста

Автор:     Опубліковано: 16 листопадаа 2016 о 19:31    528 переглядів

У міській раді відбулася нарада  керівників фракцій, депутатів, громадських активістів, керівників комунальних установ та ЖЕКів, представників транспортних організацій та підрядника, який відповідальний за утримання Тернополя.

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Є дуже багато різних думок, є питання, які потребують дослідження. Але зараз потрібно, в першу чергу, забезпечити прибирання міста. І тоді знайти хто в цьому винуватий: чи це винувата техніка, чи це людський фактор, чи це підрядник, чи це ті, хто відповідальний були за найом цього підрядника і притягнути до відповідальності».

В результаті, прийняли рішення створити робочу групу, у яку, пропорційно, увійдуть представники громадських організацій, виконавчого комітету міськради і депутати.

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Ця робоча група має в межах тижня часу відпрацювати всі ті питання, які були сьогодні підняті. Крім того, до роботи були залученні правоохоронні органи для того, щоб перевірити документацію наявну або відсутню. До тижня часу комісія має дати висновки стосовно і відповідальних осіб, і, як забезпечити якість  роботи».

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник ГУ НП у Тернопільській області

«Я буду очікувати від робочої групи, день-два, документацію, звернення. Ми обов’язково розберемося в рамках розслідування, які наслідки, які збитки і причини – чому так іде? Я думаю, що це буде по черзі. Ми це все дослідимо: і чому, і як, і звідки, і який пісок? І, думаю, з Рівного пісок більше ніхто возити не буде».

Але, перш ніж шукати винних, доведуть місто до ладу.

ІГОР ВАСИЛІВ, активіст Всеукраїнського об’єднання «Автомайдан»

«Всі говорять правильно: треба почистити, треба забрати. Під фурою, вибачте, не почистиш, якщо вони всі разом стоять».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Нам потрібно сьогодні максимально забрати фури, які там заблокували проїзд. Тому, що ці фури не виїжджають з міста, вони в місто заїхали, стоять не рухаються. Тому, що, по їхніх словах, вони не мають куди далі їхати. Ці фури заважають нам нормально прибрати територію. Ці фури заважають руху громадського транспорту. Тому їх потрібно максимально забрати з міста, забезпечити за той час прибирання міста».

До слова, на сайті міської ради, можна знайти перелік об’єктів, які за день планують очистити. В першу чергу, візьмуться за найбільш проблемні ділянки.

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Це розчищення об’їзної дороги, дороги в напрямку 15 Квітня до Збаразького КП і дороги, яка веде по об’їзній в напрямку до Березовиці».

До прибирання, окрім міських комунальників, долучать також сили облавтодору та поліції.

  • Надал якщо буде досліджувати то на себе вийде, тому нічого робити не буде. З його допомогою в Тернопіль влізла луцька фірма, а своє підприємство ліквідували.

залишіть коментар