У Тернополі відбувся благодійний концерт на підтримку Сергія Камінка

Автор:     Опубліковано: 29 листопадаа 2016 о 19:00    705 переглядів

У місті відбувся благодійний концерт на підтримку Сергія Камінка. Захід організували друзі відомого тернополянина, аби зібрати необхідну суму на його лікування. Допомогти можете і ви.

Щонайменше 100 тисяч доларів – стільки потрібно радіоведучому та шоумену  Сергію Камінку, щоб побороти  страшну недугу. Звістка про те, що у нього рак, сколихнула тернополян близько місяця тому. І аби зібрати необхідну суму на пересадку печінки, друзі Сергія задіяли усі методи. Так, у пабі «Хмільне щастя», що у «Подолянах», відбувся благодійний концерт, де виступили відомі співаки, музичні гурти та гумористи.

СЕРГІЙ ФАЛЕНДИШ, організатор благодійного концерту «Врятуй життя Сергію Камінку»

«Сьогодні відгукнулися дуже багато хороших, відомих виконавців Тернопільщини. Чесно кажучи, я з ними спілкувався, вони навіть не дослухавши до кінця, що від них вимагається, вони відразу давали згоду, і вони сьогодні виступлять перед усіма тими людьми, які прийшли на благодійний концерт. Також хочу подякувати всім небайдужим людям, які долучилися до організації цього свята, тому що ми сьогодні хочемо зробити справді свято, свято для людей, тому що Сергій Камінко, коли був радіоведучим, також робив свято, і ми сьогодні вирішили теж зробити свято».

Ініціатори заходу вирішили провести концерт гучно та весело. Адже позитив – це невід’ємна риса Сергія Камінка, яка супроводжує  його і зараз, попри тяжку недугу.

Тернопільська співачка Ірина Новомлинська, одна із тих, хто не вагаючись, прийняла пропозицію виступити на цьому концерті. Виконавиця пригадує, познайомилась з Сергієм Камінком, ще будучи студенткою. З того часу, вони спільно провели не один розважальний захід.

ІРИНА НОВОМЛИНСЬКА, співачка

«Для мене цей захід особливий, звісно, кожен хоче долучитися до такої доброї справи і допомогти чим може. Хто фінансово, хто морально, будь-яка підтримка, вона завжди є доречна і, звісно ж, я дуже рада бути частинкою сьогоднішнього заходу і, якимось чином, долучитися до того, щоб в Сергія все було супер, класно і він був здоровий».

На благодійному концерті було зібрано 33 тисячі 200 гривень і 50 євро. Але ця сума є невеликим внеском у порятунок Сергія Камінка. Тому відомий тернополянин сподівається на допомогу небайдужих людей. Усю інформацію про історію хвороби, а також реквізити для пожертв можна знайти на сайті  www.kaminko.te.ua.

Часу зовсім мало, тому не зволікайте, кожна ваша гривня здатна врятувати життя чудовому батькові, який самотужки виховує двох неповнолітніх дітей. Подаруємо життя Сергію, разом!

 

залишіть коментар