У Тернополі відзначили День ракетних військ і артилерії

Автор:     Опубліковано: 3 листопадаа 2016 о 19:00    819 переглядів

Починаючи з 1997 року, 3-го листопада в Україні відзначають День ракетних військ і артилерії. Дата свята приурочена початку операції зі звільнення Києва у 1943-му. Вже 23 рік на військовій службі Валентин Козловець, тимчасовий виконувач обов’язків командира Тернопільської артбригади. Розповідає, професію обрав одразу після закінчення школи і тепер це – невід’ємна частина його життя. Робота така, каже, вимагає точності, уваги, знань та постійного самовдосконалення.

ВАЛЕНТИН КОЗЛОВЕЦЬ, т.в.о. командира військової частини:

«Ну, напевно, тоді ще була така закалка. Ще ми пам’ятаємо ті часи, коли кожен мужчина, кожен хлопець мав би пройти службу в армії. Так сталось, що, закінчуючи школу, я прийняв собі таке рішення. Батьки, звичайно, підтримали. Вступив до військового училища ще на той час, завершив, ну і так, проходжу службу по цей день». 

Сьогодні з нагоди свята військовослужбовці Тернопільської окремої артилерійської бригади приймали вітання.

ВАЛЕНТИН КОЗЛОВЕЦЬ, т.в.о. командира військової частини:

«Наш рід військ на сьогоднішній день є одним із самих потужних, славетних. Це неодноразово показували наші бойові підрозділи, наші військовослужбовці під час виконання завдань в Антитерористичній операції. Хочу висловити велику вдячність і пошану ветеранам, які в свій час проходили службу в артилерійських частинах, які своєю працею надихали нас, ще тоді молодих».

Привітати військових-артилеристів прийшли і місцеві представники влади.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Вас називають «Боги війни». І це не є символічно, тому що жоден рід військ без вашої підтримки не може забезпечити ефективного результату. Ваша історія, відновлена, новітня історія, яка розпочалася 9 вересня 2014 року, показала героїзм, звитягу кожного з вас».  

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Ваша влучність, ваше вміння поражати цілі зупинили ворога. Вони врятували життя тисячам українських військових  і сьогодні наводять жах на ворогів. На ваших шевронах напис: «Вогонь запеклих не пече». Це гасло справді мужніх, відважних і сильних людей. Сьогодні вас любить, цінує, поважає все місто. Ви завжди можете бути впевнені в підтримці і допомозі як влади міста, так і всієї громади міста Тернополя».  

ВІКТОР ОВЧАРУК, голова Тернопільської обласної ради:

«Шановні артилеристи, дозвольте і мені від імені депутатського корпусу Тернопільської обласної ради і особисто від себе вітати сьогодні з вашим днем, Днем ракетних військ і Днем артилериста».

З нагоди свята військовослужбовці Тернопільської артбригади отримали нагороди та цінні подарунки.

 

 

 

залишіть коментар