У Тернополі затори поступово «розсмоктуються»

Автор:     Опубліковано: 16 листопадаа 2016 о 19:33    632 переглядів

Кілька останніх днів у Тернополі – чималі затори. Транспортний рух в різних частинах міста був паралізований. Це стало неочікуваним і дуже неприємним «сюрпризом» для тернополян. І хоч на ліквідацію «корків» задіяли чи не всі рятувальні підрозділи, соцмережі «вибухнули» масовими скаргами. Адже багатьом тернополянам довелося пішки долати кілометрові відстані або ж годинами стояти у заторі. Відтак, виконком Тернопільської міської ради прийняв рішення під час опадів та ожеледиці, у певні години, заборонити через місто рух великотонажного транспорту.

ВЛАДИСЛАВ СТЕМКОВСЬКИЙ, заступник міського голови Тернополя

«Рішення вже доведено на Національної поліції, тобто до 1-го березня, якщо є сніг і ожеледиця, вантажний транспорт через місто рухається після 23 години і до 6-ї ранку, тобто іншого варіанту немає, М-12, М-16 проходять через міські вулиці, ми створюємо просто колапс».

З таким рішенням погоджується і начальник міського управління патрульної поліції. Володимир Струк каже, саме велика кількість вантажівок, які їхали областю  через місто і спричинили таку ситуацію на дорогах.

ВОЛОДИМИР СТРУК, начальник міського управління патрульної поліції

«Водії вантажівок свідомо виїжджали на середину проїжджої частини, блокували рух, з метою, щоб їх витягували, щоб вони собі продовжували рух далі».

Голова облдержадміністрації, в свою чергу каже,  аби до кінця розчистити дороги від заторів необхідна злагоджена та спільна робота надзвичайників та патрульних не лише в межах міста, але й по всій області.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації

«Щоб вони не казали, що за містом Тернополем – це вже не наша територія. В даному випадку в нас всі територіальні органи державної влади мають працювати в одній вертикалі. Тому зараз треба відпрацювати модель поведінки всіх територіальних органів державної влади, структурних підрозділів, силових структур в питаннях ліквідації наслідків в області, будь-якої стихії в області».

Володимир Струк запевняє, зараз патрульні працюють цілодобово і у посиленому режимі. В тому числі  й у передмісті Тернополя.

ВОЛОДИМИР СТРУК, начальник міського управління патрульної поліції

«Вчора був затор дуже сильний спричинений водіями вантажівок, в районі Збаразького кільця і поступила інформація, що МНСники регулювали рух, насправді це не правда. Тому що, вдалося усунути затор і почати рух саме патрульним, а вже потім приїхали всі служби і МНСники в тому числі, після того, як вже почався рух. Також на Микулинецькій, я чув ситуацію, що вони регулювали, це також не правда, тому що на Микулинецькій особисто я також регулював рух. Навіть склали протокол по статті 130 на водія, який не виконував умови регулювальника, особисто я його зупиняв».

Володимир Струк каже, часто патрульним доводиться допомагати тернополянам, які потрапили  у складну ситуацію.  Наприклад, у ці дні їм доводилося витягувати автомобілі із снігових заметів,  довозити жінку, в якої почалися перейми, у пологовий будинок та супроводжувати кількаденне немовля у лікарню.

 

залишіть коментар