В Арохолдингу «МРІЯ» відзначили День працівника сільського господарства

Автор:     Опубліковано: 28 листопадаа 2016 о 19:09    1 021 переглядів

Підбиття підсумків роботи 2016-го, плани на наступний рік та концерт – так відзначили День працівника сільського господарства в «МРІЯ Агрохолдинг». Керівники компанії переконані, працівники – це основна цінність та гордість успішного підприємства.

САЙМОН ЧЕРНЯВСЬКИЙ, генеральний директор «МРІЯ Агрохолдинг»:

«Коллектив действительно сильно поменялся за полтора года, и пополнялся новыми сотрудниками. Уделяли большое внимание тренингам и развитию персонала. И то, что мы, на самом деле будем продолжать, и я считаю, вклад в наших сотрудников – это основной наш актив и его будем развивать»

З нагоди свята компанія нагородила своїх працівників різними відзнаками: від Агрохолдингу за найвищі виробничі результати, всеукраїнською нагородою «Орден за Розбудову України» та нагородою «Хрест Слави», яку отримали ті працівники компанії, які брали участь в Антитерористичній операції.

ВАЛЕРІЙ КАБАНОВ, механізатор, комбайнер, Кластер «Буковина»:

«Якщо йде робота вперед і все добре, і чуствуєш за собою, що люди з тебе мають пользу, і сам маєш, то, канєшно є задоволення. Праця важка в сільському господарстві і приємно мені, що оцінили і нагородили цими нагородами».

ПАВЛО ДЕМБОРИНСЬКИЙ, фахівець документообігу соціального відділу благодійного фонду «Агроходингу «МРІЯ»:

«З березня 2014-го року я пішов добровольцем, захищати нашу Батьківщину. Ми, дуже допомагаємо, власне, і бійцям, які перебувають на Сході, так само допомагаємо тим, котрі повертаються сюди, по можливості, із працевлаштуванням також».

Окрім виробничих показників, підсумували також і роботу з соціальними проектами, які реалізовують за кошти компанії. Чималу увагу, до речі, приділяють кооперативам. Щодо сплати податків, то цьогоріч до казни надійшла суттєва сума, розповідають в Агрохолдингу.

НОННА ШМІДІК, директор департаменту комунікацій та соціальних проектів «МРІЯ Агрохолдинг»:

«За 10 місяців цього року ми вже сплатили понад 237 мільйонів податків. Це, порівняно, з минулим роком, коли ми за весь рік сплатили 192 мільйони, вже набагато більше. Це є обов’язковим платежем, це є прозора компанія, офіційна, яка все робить офіційно та прозоро».

На придбання нової техніки цього року компанія інвестувала майже 9 мільйонів доларів. Також в Агрохолдингу самостійно виготовили вирівнювач для ґрунтів, оскільки саме нерівні поля часто є суттєвою перепоною для високої врожайності, запевняє операційний директор компанії.

ВІКТОР КУХАРЧУК, операційний директор «МРІЯ Агрохолдинг»:

«Ми продовжуємо інвестувати, так, як є плани по розвитку цукрових буряків, ми продовжуємо інвестувати в плуги, глибокорозпушувачі і просапні сівалки. Ми вже купили бочки для підвезення води, 30-кубові і продовжимо це робити за зиму».

У 2017-му ж в компанії планують вкласти у техніку більше10 мільйонів доларів.

залишіть коментар