Вартість проїзду у міському громадському транспорті може зрости

Автор:     Опубліковано: 22 листопадаа 2016 о 18:59    1 026 переглядів

Вартість проїзду у громадському транспорті хочуть підняти тернопільські перевізники. Скаржаться: тариф, який діє зараз, не покриває витрат, які підприємці несуть на утримання транспорту та зарплати. А тому ціна, яку пропонують за поїздку у маршрутці – 4 гривні.

АНДРІЙ НАМАКА, директор товариства «Менс-Авто»:

«Відтоді, як піднялося пальне, ми подали перші розрахунки. Тобто, на протязі року ми неодноразово зверталися, а зараз просто критична ситуація в зв’язку з тим, що пальне знову піднялося. Фактично, зараз, входячи в зиму, ми готували транспорт, беручи ті ж колеса, акумулятори і інші, антифриз, в борг».     

РОМАН СПОЛОВИЧ, директор товариства «Мега-Сервіс»:

«Катастрофічно не вистачає обігових коштів. Ми не маємо змоги вчасно ремонтувати автобуси, якісно, тим більше, запчастини всі подорожчали. І запчастини, скажемо, не такої якості, як колись вони були, приходиться все частіше купувати, ремонтувати, але немає за що. В зв’язку з тим, що така сталася ситуація, ми просто вимушені піднімати тариф. Це і безпека руху для людей».

Про потребу збільшення вартості проїзду говорять і у комунальному підприємстві «Тернопільелектротранс». Мотивують це тим, що основна стаття видатків – електроенергія, значно подорожчала.

АНДРІЙ МАЛКО, начальник фінансово-економічного відділу КП «Тернопільелектротранс»:

«В порівнянні з минулим розрахунком тарифу вона зросла, по суті, в 2,7 рази, з 68 копійок до 1 гривні 68 копійок, і ще передбачається ріст. І, якщо взяти заробітну плату, то тут ще не ясно, ніби планують мінімальну заробітну плату десь встановити в 2017 році – це 3200. Пропонуємо встановити тариф мінімум 3 гривні».  

Свої розрахунки перевізники подали у міську раду. Чи вступлять запропоновані тарифи в дію, залежить від рішення виконавчого комітету.

залишіть коментар