Все більше тернополян подають показники за допомогою «Особистого кабінету»

Автор:     Опубліковано: 16 листопадаа 2016 о 19:34    986 переглядів

Все більше тернополян подають показники газових лічильників за допомогою сервісу «Особистий кабінет». На сайті підприємства «Газпостач» послуга запрацювала у березні. Відтоді зареєструвалися вже більше 10 тисяч споживачів. В середньому, розповідає інженер-програміст Олександр КалитА, це близько 50-ти осіб щодня.

ОЛЕКСАНДР КАЛИТА, інженер-програміст:

«За цей час, скажемо так, недовгий час, – це є високий досить показник. В особистому кабінет є перевага в тому, що не потрібно стояти в чергах, не потрібно додаткові робити, скажемо так, рухи, щоб подати той самий показник чи оплатити».     

Аби скористатися сервісом, спершу потрібно пройти нескладну процедуру реєстрації.

ОЛЕКСАНДР КАЛИТА, інженер-програміст:

«Є тут кнопочка «Зареєструватись». Тут ми придумуємо собі логін, він може бути довільний, використовуємо свою електронну адресу. Використовуємо пароль,  це є довільний споживача. І використовуємо свій особовий рахунок. Особовий рахунок можна взнати як в нас по контактних телефонах, так по квитанціях, коли людина останній раз оплачувала».   

І вже після цього, ввівши дані, ви зможете користуватися своїм особистим кабінетом.

ОЛЕКСАНДР КАЛИТА, інженер-програміст: 

«В особистому кабінеті ми будемо бачити свою вулицю, прізвище-імя, на кого вона зареєстрована. Так само можна побачити площу квартири, кількість кімнат, скільки проживають і чи є пільги. Тут в нас є газ, тепло, вода,  електроенергія, Так само в споживачів аналогічно можуть бути пункти меню. Тут ми бачимо останній показник і можемо подати теперішній показник. Після того, як ми подаємо показник, є кнопочка «Передати показник». Якщо ми маємо бажання оплатити, є кнопочка «Оплатити».   

Нагадаємо, окрім Інтернету, подати показники газового лічильника можна і в інші способи, до прикладу, телефоном, скориставшись спеціальною скринькою, або ж – прийшовши особисто.  До слова, з травня розрахунковий центра працює і на вулиці Родини Барвінських.

ГАЛИНА ГОЛОЮХА, заступник директора з постачання та обліку газу ПАТ «Тернопільміськгаз»:

«Тут так само працюють оператори, є каса, де можна оплатити, і також є скринька, де можна подати показники. Це було зроблено для того, щоб розвантажити прийом по вулиці Шептицького, 20». 

У «Тернопільміськгазі» нагадують: показники газових лічильників слід подавати з 1 по 5 число наступного місяця за розрахунковим.

2 Comments

залишіть коментар