Жінку, обвинувачену у шахрайстві, на суд приведуть примусово

Автор:     Опубліковано: 23 листопадаа 2016 о 19:35    374 переглядів

Ці жінки минулого року замовили меблі і до сьогодні їх не отримали. Тепер через Феміду намагаються повернути гроші та покарати особу, яка «водила їх за ніс». У потерпілих, а їх до суду звернулося семеро, суми різні, однак чималі.

ЛЮДМИЛА БАБІЙ, потерпіла

«Я звернулася до фірми, коли мені було потрібно замовити меблі. Я замовила там ще 24-го січня 2015-го року меблі – шафу купе, заплатила їй гроші. Спочатку аванс в сумі 21 тисяча гривень, після місяця часу вона попросила заплатити повністю всю суму грошей. Я заплатила їй ще 20 тисяч. І того 41 тисячу гривень».

Після того, зробила ще одне замовлення. Людмила Бабій пояснює, раніше вже користувалася послугами фірми обвинуваченої і та виконувала свої зобов’язання. Коли ж термін договору минув, а меблів не було, замовниця намагалася з’ясувати, у чому причина.

ЛЮДМИЛА БАБІЙ, потерпіла

«Я неодноразово до неї зверталася, питаючись, яка причина того, що вона затягує поставку меблів. Вона пояснює це тим, що в неї постійно якісь труднощі виникають. Спочатку з замовленням, там якихось деталей, то фінансові труднощі, то немає майстрів, то немає машини. Потім вона мені казала, що меблі є вже на складі в Тернополі, но немає людей, які би зробили монтаж.  Тобто вона мене дурила».

Людмила Бабій заплатила за не отримані меблі 57 тисяч гривень. Зрозумівши, що замовлення не дочекається, звернулася в поліцію.

ЛЮДМИЛА БАБІЙ, потерпіла

«Відбулося слухання і міський районний суд їй присудив три роки покарання. Вона подала апеляцію, ми подали зустрічну апеляцію, щоб їй суворіше покарання призначили».

Однак на засідання жінка, обвинувачена у шахрайстві, ще ні разу не з’явилася. Адвокат переконує, не має жодних даних, де його підзахисна і чому не з’являється на судові слухання, адже вона не виходить із ним на зв’язок.  Кореспонденти ІНТБ намагалися дотелефонуватися до обвинуваченої, однак нам це теж не вдалося.

ТЕОДОЗІЯ СЛОБОДЯН, потерпіла

«Ходили додому, застали маму, її не було самої вдома. Мама сказала, що вона звідти виписалася і виписала дітей».

ГАЛИНА МІЩАНИН, потерпіла

«Вдома вона є. Бо коли мама зайшла в двері, ми зайшли за нею, вона не бачила, що прийшли і мама покликала її «Мар’яна, Мар’яна», бо мама з торбами, а вона, напевно, або заховалася в той момент, бо вона почула, що є, і ми її не побачили в середині вдома». 

Враховуючи, що обвинувачену повідомляли неодноразово про судові слухання, а вона, у свою чергу, жодного разу не пояснила причини своєї відсутності, прокурор та потерпілі просили суд застосувати привід.

ЛЮДМИЛА ГАЛІЯН, головуючий суддя по справі

«Оскільки в апеляційних скаргах потерпілих ставиться питання про погіршення становища обвинуваченої Білоусової, її участь при розгляді апеляції є обов’язковим для колегії суддів з метою всебічного і об’єктивного розгляду справи. Вважає розгляд справи відкласти і застосувати щодо обвинуваченої привід. У зв’язку із наведеними обставинами, враховуючи, що Білоусова систематично не з’являється на судові засідання. Суд апеляційної інстанції враховуючи вимоги статті 140 КПК України відносно обвинуваченої Білоусової застосувати привід».  

Колегія суддів ухвалила застосувати до обвинуваченої привід, він полягає у примусовому супроводженні жінки 7-го грудня в обласний Апеляційний суд. Ухвала оскарженню не підлягає.

 

залишіть коментар