Зірки іспанського футболу провели майстер-класи для дітей зі Зборова та Козової

Автор:     Опубліковано: 8 листопадаа 2016 о 19:46    259 переглядів

Цими вихідними нашу область відвідали гості з Іспанії – екс-гравець футбольного клубу «Реал-Мадрид» Давид Аганзо та генеральний секретар Асоціації футболістів Іспанії ХесУс Барбаділла. У суботу вони, нагадаємо, гостювали у Тернополі, а наступного дня завітали у Зборів та Козову.

ДАВИД АГАНЗО, екс-гравець ФК «Реал-Мадрид»:

«Ми з Асоціації футболістів Іспанії. З нами сконтактувалися з Фундації зірок світового футболу «Діти». Нам  розказали, які тут проблеми, як можна допомогти не тільки матеріально, але ще й досвідом. І ми вирішили в своєму тісному графіку знайти можливість приїхати сюди, і на власні очі побачити, яка тут ситуація».

ХЕСУС БАРБАДІЛЛА, генеральний секретар Асоціації футболістів Іспанії:

«Для нас головне, щоб діти, які займаються футболом, були задоволені і щасливі від того, що вони роблять. Має завжди бути конкуренція, бажання перемоги, але, насправді ми з досвідом і знаємо, що головне для дітей (а пізніше вони стануть дорослими)  – це такі цінності як товариськість, дружність, щоб вони були одним цілим, відчували дух команди. Це найголовніше. Тому що одиниці досягають висот у футболі. Але те, що у них закладено змалечку, оці людські цінності, їм дуже знадобляться в житті».    

У рамках свого візиту у Зборів футболісти зустрілися із місцевими дітьми та провели для них спортивні майстер-класи.

РУСЛАН МАКСИМІВ, міський голова Зборова:

«Даний захід якраз ми проводимо для того, щоб залучити нашу молодь, наших дітей до спорту, до футболу. Тому що зараз більшість наших дітей сидять вдома за телевізорами, за комп’ютерами. І завдяки якраз таким людям, які сьогодні організували даний захід, ми хочемо привернути їхню увагу до спорту загалом».  

Разом з тим, аби діти могли тренуватися частіше, у Зборові на території  храму Різдва Пресвятої Богородиці облаштовують новий спортивний майданчик.

о. СТЕПАН, парох храму Різдва Пресвятої Богородиці:

«Кажуть, що коло церкви має бути спокій, а це буде крик, це буде сміх, може, якісь жарти будуть, може, не так будуть поводитися, як би хотілося біля церкви. Але, знову, сміх – він ніколи не шкодить людям. Радість, навпаки, вона збагачує, підносить до Бога. І така в нас ідея виникла, що ми дали дозвіл, щоб тут побудувати цей спортивний майданчик».  

Долучилася до облаштування майданчика в Зборові і «МРІЯ». На його спорудження Компанія виділила близько 30 тис. грн. Фінансово посприяв Агрохолдинг і приїзду іспанських футболістів.

ВАСИЛЬ МАРТЮК, директор Благодійного фонду Агрохолдингу «МРІЯ»:

«Компанія «Мрія» щорічно виділяє кошти на підтримку спортивного напрямку у нашій державі, у тих областях, де ми присутні. Якщо говорити за дану поїздку, ми виділили фінансові кошти на приїзд, на квитки для даних футболістів, щоб наші діти з сільської місцевості, міста Тернополя мали можливість напряму поспілкуватися з ними, побачити, як вони працюють, як вони грають, передати той досвід, який у них є».  

Нагадаємо, нашу область іспанські спортсмени відвідали у рамках проекту «Зірковий путівник», який започаткувала громадська організація «Фундація зірок світового футболу «Діти».

 

 

залишіть коментар