2016 рік Тернопіль завершує без боргів

Автор:     Опубліковано: 19 Грудня 2016 о 20:25    555 переглядів

Майже до вечора затягнулося перше засідання сесії міської ради, на яке депутати зібралися у п’ятницю. Нагадаємо, а першій половині дня обранці встигли сформувати порядок денний та прийняли деякі програми. Роботу депутати продовжили після обіду – схвалили, зокрема, ще кілька довгострокових програм. До прикладу, програму забезпечення обороноздатності військових формувань Тернопільського гарнізону, програму розвитку освіти, а також – програму розвитку малого і середнього підприємництва.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Основні бюджетоутворюючі платники міста – це якраз, власне, малий і середній бізнес. Є цілий ряд пропозицій для представників цього бізнесу, в чому влада буде йти їм, сприяти в допомозі. Це і автоматичне продовження договорів оренди, це автоматичне продовження договорів оренди комунального майна, це і зменшення пайової участі на будівництво в разі створення нових робочих місць, це і компенсація відсотків по кредиту, і ряд іншої допомоги, яку ми готові надавати для розвитку малого підприємництва в Тернополі».      

Крім того, депутати схвалили зміни до головного фінансового документа 2016-го року. Зокрема, додатково спрямували близько 20-ти мільйонів гривень, щоб успішно завершити бюджетний рік.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Це кошти, які виділяються бюджетникам, в першу чергу, освітянам і медикам, для того, щоб ми виплатили повністю всю заробітну плату до кінця року. І взагалі, ті рішення, які стосувалися сьогодні змін до бюджету на 2016 рік, були прийняті з тою метою, щоб перерозподілити кошти, які були недовикористані, ті кошти, які не вистачало по окремих напрямках, забезпечити повністю фінансування по утриманню міста, прибиранню міста, а також – в заробітній платі. І ми завершуємо 2016 рік без жодних боргів».

На засіданні депутати також прийняли за основу бюджет міста на наступний, 2017 рік.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Ми плануємо бюджет, який буде на 26 % більший за бюджет на 2016 рік. Загальна сума доходів і видатків в бюджеті буде становити понад 2 мільярди 100 мільйонів гривень. Бюджет буде бездефіцитний, де будуть збалансовані всі доходи і видатки. Але, оскільки є дуже багато побажань депутатів стосовно внесення змін до тих чи інших проектів використання коштів, тому зроблена перерва в роботі сесії».     

На підготовку конкретних пропозицій представники фінансового управління, інших підрозділів міської ради та депутатських комісій мають час до вівторка. На цей день заплановане наступне пленарне засідання сесії.

 

 

залишіть коментар