Депутату Почапинcької сільради оголошено підозру у розбещенні неповнолітньої

Автор:     Опубліковано: 16 Грудня 2016 о 19:13    621 переглядів

35-річного депутата Почапинcької сільської ради підозрюють у розбещенні неповнолітньої особи, звідництві для розпусти, розповсюдженні дитячої порнографії та втягненні у проституцію.

ОЛЕКСАНДР БУНЯК – старший оперуповноважений в особливо важливих справах відділу боротьби, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Тернопільській області

«Вказаний громадянин при спілкуванні з дівчатами завербував 4 дівчини, які безпосередньо скинули йому фото, і коли він отримав вказані фото інтимного характеру, він проводив шантаж, тобто розповідав, що скине фотографії в Інтернет, де будуть вказані фотографії дивитися знайомі, батьки».

14-річна школярка з Рівненщини познайомилася в соцмережі із користувачем на ім’я «Роман Шухевич». Спочатку переписувалися, далі обмінялися телефонами. Правоохоронці кажуть, теми для розмов та обговорення дорослий чоловік, в якого є сім‘я і двоє малолітніх дітей,  обирав надто відверті, як для віку своєї співрозмовниці.  Тривало спілкування близько п’яти місяців, школярка почала довіряти незнайомцеві і  надіслала йому фото порнографічного характеру.

ОЛЕКСАНДР БУНЯК – старший оперуповноважений в особливо важливих справах відділу боротьби, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Тернопільській області

«Коли вказаний громадянин знайшов клієнта під цю дівчинку, остання відмовилася надавати такі послуги, після того він вказані фотографії викинув на сайт школи, де навчалася дівчинка, дану дівчинку було виключено з навчального закладу».

Інші три жертви знали підозрюваного під  ім’ям «Влад Котик». З дівчатами він знайомився у соцмережі, пропонував зустрітися, спонукав до статевих стосунків, які записував на відео. Згодом відзнятий матеріал використовував для шантажу, аби змусити дівчат займатися проституцією.

МИРОН ШЕРЕМЕТА – слідчий Тернопільського відділу поліції

« На даний час обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту з забороною залишати приміщення свого житла, цілодобово.  Крім цього судом визначено певні обов’язки, які покладені на підозрюваного».

Чоловіку оголошено підозру у порушенні одразу чотирьох  статей Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!