Діти військових з Тернопільщини отримали подарунки з-за кордону

Автор:     Опубліковано: 27 Грудня 2016 о 18:59    756 переглядів

Діти військових з Тернопільщини отримали подарунки з-за кордону. «Теплом зігріємо серця» – саме такою є назва доброчинної акції, яку вже декілька років поспіль організовує Спілка Української Молоді. А започаткували її українські громади в діаспорі.

МАР’ЯНА МАРЕЦЬкоординатор акції у Тернополі:

«2014 рік – це вже тривали бойові дії на Сході, було багато загиблих і ще більше було вимушених переселенців. І члени нашої організації в діаспорі вирішили започаткувати таку акцію, яка називається «Теплом зігріємо серця», і в рамках цієї акції було зібрано подарунки для дітей військових і вимушених переселенців, і передано їх в Україну. І з тих пір акція кожного року,в часі різдвяних свят вона відбувається».     

Зі слів Мар’яни Марець, долучаються не лише члени СУМ, а й люди, які не входять в організацію. Відтак, ця акція об’єднала українців всього світу. Тернопільщина цьогоріч отримала 215 святкових пакуночків з одягом, іграшками, канцелярією та солодощами, які передали зі Сполучених Штатів Америки, Канади та Великобританії.  Усі подарунки іменні.

11-річня Аня вже сама три роки є частинкою великою сумівської родини. Цьогоріч подарунок від співвітчизників з-за кордону надійшов і їй. Ще до початку заходу дівчинка поділилася з нами, на що очікує.

АНЯ МЕЛЬНИК:

«На гарний портфелик, цукерки і мандаринки».

Мама Ані – військовослужбовець військово-морських сил.

КАТЕРИНА МЕЛЬНИК, офіцер відділення по роботі з особовим складом – психолог 406 бригади ВМС:  

«Я, як мама, рідко буваю вдома. В мене дитину виховують батьки мої, бабуся і дідусь. Тому в той момент, коли я не можу приділити їй достатньо уваги і достатньо часу, мені приємно, що ці люди, чи то СУМ, чи це волонтери, чи це органи державної влади на наших дітей звертають увагу. Для мене, як для мами, як для військової, це дуже важливо. І я вважаю, що такі заходи обов’язково потрібно проводити».

Цього разу у «Палаці кіно» вручали подарунки дітям з Тернополя. Перед тим пакуночки отримала малеча з області. Потішили дітлахів, до слова, не лише презентами.

МАР’ЯНА МАРЕЦЬкоординатор акції у Тернополі:

«Діти будуть дивитися фільм, який зайняв перше місце на «Чілдрен Кінофест» за голосами юних глядачів. Це буде фільм про собаку, якого дресирували для того, щоб він допомагав і рятував людей».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Ми зараз знаходимося в особливий період. Це період напередодні Нового року, різдвяних свят. Недавно завершилося тільки Свято Миколая, це найбільш улюблений період не тільки для всіх українців, а, в першу чергу, для дітей і для малечі. Звичайно, всі в цей час очікують найбільш якихось подарунків, очікують якогось дива. Я хочу подякувати Спілці Української Молоді, тому що завдяки їхній ініціативі вже декілька років поспіль ми такий захід проводимо».

Загалом, цього року члени СУМ з-за кордону надіслали в Україну понад 1800 подарунків.

 

залишіть коментар