Для дітей з особливими потребами тернопільські підприємці організували свято

Автор:     Опубліковано: 6 Грудня 2016 о 18:58    543 переглядів

Все для дітей! З нагоди Міжнародного дня людей з особливими потребами, який відзначили 3-го грудня, у Тернополі організували чимало заходів. Один із них відбувся і сьогодні. Детальніше у сюжеті Тетяни Ставінської.

Їздили на авто, співали у караоке, гралися і розважалися – так сьогодні святкували День іменинника діти з особливими потребами. З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, таке свято для учнів 3-го та 4-го класів Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру організували небайдужі тернополяни.

АНАСТАСІЯ, адміністратор дитячої кімнати відпочинку

«В цьому році ми такий захід організовуємо вперше, сподіваємося, що це стане для нас хорошою традицією і таким чином, ми прикличемо увагу громадськості і інших закладів допомагати таким дітям і прийняти участь у проведення таких заходів надалі. Ініціаторами такої акції, стала безпосередньо наша кімната відпочинку, в особі директора і мене,як адміністратора, також вихователя цього навчального закладу і мета цього заходу є, перш за все, допомагати таким дітям, бо вони цього потребують».

Для того, аби прикрасити життя особливим дітям, для них підготували цікаву розважальну програму, солодкі подарунки, та святковий стіл, розповідає вчителька обласного навчально-реабілітаційного центру Ірина Хаблюк.

ІРИНА ХАБЛЮК, вчитель 3-Б класу Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру

«Навчаються в нас дітки з обмеженими можливостями, а особливо з вадами опорно-рухового апарату, тому ми не маємо фізичної змоги часто відвідувати якісь заклади, якісь заходи, тому що нам це фізично важче ніж усім діткам. Але сьогодні ми відвідали цей заклад, завдяки нашим спонсорам, в першу чергу, тому що нам і не далеко пересуватися, наша школа находиться близько від цього закладу. Нам  було близенько, зручно, добре і ми вдячні спонсорам, що вони нас радо зустріли, прийняли і надали дітям змогу порозважатися і почувати себе повноцінними дітками».

Протягом трьох годин діти насолоджувались веселощами та цікавими іграми. Розваги у них були  на будь-який смак, однак більшість, як хлопчики, так і дівчатка, облюбувала все ж автотранспорт.

«Чи подобається вам тут гратись? –Таак!!! – А чим саме? –Машинками».

СОФІЯ

 «- Софійка, розкажи, будь ласка, подобається тобі тут гратись? – Так. –А як ти граєшся, розкажи. – Їжджу на машинках, дуже класно. – А в школі навчаєшся? – Так. – Який улюблений предмет – Всі. А найбільше? – Малювання.  А віршик знаєш якийсь класний? – Нє, я тільки вчу».

ВІКА

«- Скажи, будь ласка, а як тебе звати? – Віка. – Віка, а скільки тобі рочків? – Мені 11 років.  –А тут ти що робиш? – Бавлюсь».

 До слова, в рамках благодійної акції, організатори запросили 16-тьох дітей з особливими потребами.

залишіть коментар