Для дітей з особливими потребами відбулось свято

Автор:     Опубліковано: 22 Грудня 2016 о 19:20    1 027 переглядів

Аби діти з особливими потребами не відчували себе обмеженими та відділеними від світу, для них традиційно, щороку проводять обласний фестиваль творчості «Повір у себе». Сьогодні це свято відбулось вже в 22-ий раз.

Щороку для дітей з особливими потребами області готують яскраве, творче свято «Повір у себе». На ньому діти мають можливість проявити себе, показати свої таланти, завести нові знайомства  та просто весело і корисно провести час.

Дванадцятирічний Дмитро Яворський навчається в Тернопільському обласному навчально-реабілітаційному центрі. Пригадує, раніше на такий фестиваль приходив лише як глядач, однак цьогоріч хлопчик, з допомогою своєї вчительки музики, підготував пісню, яку заспіває зі сцени. А поки, разом з нами вирішив провести репетицію.

ДМИТРО ЯВОРСЬКИЙ, учасник фестивалю «Повір у себе»

«Хто сказав, що в нас лишилась на душі тривога? Хто сказав, що в нас немає вільної дороги? Що на небі тільки хмари, хмари розовії, що на нашій Україні згинула надія. Доки в нас цвіте калина, сонце в небі світить, буде рідна Україна, піснею радіти. Доки в нас цвіте калина, разом ми у полі, не розділять Україну вороги ніколи».

Окрім захоплення музикою, хлопчик має ще чимало талантів. Він доволі активний, любить навчатися, займається бісероплетінням і це захоплення вважає своїм бізнесом.

ДМИТРО ЯВОРСЬКИЙ, учасник фестивалю «Повір у себе»

 «Я навчаюся, я люблю грати на комп’ютері, я маю бізнес і плету браслети. – Скільки коштують твої браслети? – Двойні по 30, а одиночні по 20».

Загалом у фестивалі «Повір у себе» взяли участь близько чотирьохсот дітей зі всієї області. Організатори заходу, підготували для них чимало цікавинок, які не залишили байдужими нікого.

 ТЕТЯНА ЧЕТВЕРТАК, заступник директора обласного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

«В рамках фестивалю проходять виставки творчих робіт, проходять майстер-класи, дітям запропонована фотосесія. Також, в рамках фестивалю для дітей буде запропонована казка «Сніговик повертається», діти зможуть переглянути казочку і отримати солодкі подарунки. Всі діти отримають солодкі подарунки і окремі подарунки ми підготували за виставки творчих робіт».

Відбувся фестиваль «Повір у себе» в Тернопільському національному економічному університеті.

залишіть коментар