Копію Гробу Господнього будують у Зарваниці

Автор:     Опубліковано: 8 Грудня 2016 о 19:10    707 переглядів

Храм Гробу Господнього або ж Храм Воскресіння Христового у Єрусалимі –  відомий релігійний і архітектурний комплекс, на місці якого, переконані віруючі, помер, був похований та воскрес Ісус Христос. Копія Гробу Господнього з’явиться і в Україні. Її зводять у Марійському духовному центрі в Зарваниці, на завершенні Хресної дороги.

ІВАН СІЧКАРИК,  доктор біблійного богослов’я Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ:

«Для того, щоби люди, паломники, які туди прийдуть, вони в кінці могли зайти до цієї святині, помолитися і, властиво, ще в більш глибший спосіб зрозуміти вартість життя, смерті, віру у воскресіння скріпити в своєму житті, щоби, отримавши Боже благословення іти в щоденне своє життя і бути носіями миру, добра і любові».    

Роботи, розповідає священнослужитель, тривають ще з початку року, і завершаться нескоро.

ІВАН СІЧКАРИК,  доктор біблійного богослов’я Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ:

«Це не лише буде сама каплиця, яка знаходиться, наприклад, в Єрусалимі, в Храмі Воскресіння, але також це буде певний такий комплекс, тобто, він потребує певних додаткових моментів для того, щоби люди могли десь піти, могли десь сісти, щоб був доступ. Тобто, це є ціла комплексна споруда».    

А тому побачити результат віряни зможуть, попередньо, у 2018-му.

ІВАН СІЧКАРИК,  доктор біблійного богослов’я Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ:

«Була поїздка офіційної делегації від Тернопільсько-Зборівської архієпархії до Святої Землі, і, властиво, що ми мали зустріч з вікарієм кустода Святої Землі, це оцьою землею святою опікується францисканський орден. І Франческо Паттон, він є запрошений від нашої архиєпархії, від митрополита Василія, на 2018 рік планується посвята копії Гробу Господнього у Зарваниці».      

Споруджують копію Гробу Господнього за кошти Марійського духовного центру, Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ та вірян, які виявили бажання долучитися до збору.

залишіть коментар