Маршрут потяга «Інтерсіті», який сполучав Тернопіль і Київ, продовжили до Львова

Автор:     Опубліковано: 19 Грудня 2016 о 20:21    1 331 переглядів

З 11 грудня «Укрзалізниця» ввела новий графік руху поїздів. Що стосується потягів, які курсують через станцію «Тернопіль», то суттєвих змін у їхніх розкладах не відбулося, розповідають на залізничному вокзалі. Втім, дещо змінився маршрут поїзда «Інтерсіті», який сполучає наше місто зі столицею – його продовжили до станції «Львів». Збільшилась і кількість вагонів.

ІГОР ПЕТРИК, начальник залізничного вокзалу станції «Тернопіль»:

«Якщо раніше було в цьому поїзді 4 вагони, то зараз – 9 вагонів. Змінився, звичайно, і трошки час, тому що, якщо він раніше відправлявся в 15:14 з Тернополя на Київ, то зараз він відправляється в 17:07. 11 числа, в перший день курсування, він був заселений на 100%. Звичайно, в будні дні такої заселеності не буде. Це буде відслідковуватись, будемо бачити. Але я думаю, що цей поїзд повинен бути рентабельний».     

Добиратися цим поїздом з Тернополя до Львова, вважає Ігор Петрик, не лише зручно, а й швидко – дорога займатиме приблизно  1 годину 40 хвилин.

ІГОР ПЕТРИК, начальник залізничного вокзалу станції «Тернопіль»:

«Також є позитивом те, що є прицепна група вагонів до поїзда 358 Київ-Рахів. Є два купейних та два плацкартних вагони, якими можуть скористатися жителі як міста Тернополя, так і області. Це також є великим плюсом, тому що є більша наявність місць для мешканців Тернопільщини».    

Крім того, розповідають на залізничному вокзалі, аби у новорічно-різдвяні свята усі охочі могли відвідати рідних, друзів чи просто поїхати у будь-який куточок України, курсуватимуть додаткові потяги у різних напрямках.

ІГОР ПЕТРИК, начальник залізничного вокзалу станції «Тернопіль»:

«В сторону Дніпра, в сторону Одеси, Запоріжжя. Також більше буде курсувати поїзд Львів-Черкаси. Звичайно, і на Київ є додаткові поїзда. Це поїзд є 207 Київ-Ужгород, поїзд 275 Дніпро-Львів, поїзд 227-228 Одеса-Львів, поїзд 211-212 Запоріжжя-Львів, поїзд 241-242 Одеса-Ужгород».    

За інформацією щодо графіків курсування потягів та наявності місць можна звертатися безпосередньо в квиткові каси або ж телефонувати у довідкове бюро за номерами 15-05 та 47 22 46.

 

залишіть коментар