На Театральному майдані освятили шопку та запалили ялинку

Автор:     Опубліковано: 19 Грудня 2016 о 20:27    294 переглядів

Із Днем Святого Миколая у Тернополі офіційно стартували новорічно-різдвяні святкування. «Відкривали сезон» на Театральному майдані. З нагоди свята тут людей зібралося чимало.

«Я кожний рік приходжу це свято дивитися. Засвічують ялинку, як колядують перші дні на Миколая».

«Моя внучка буде співати, відкривати ялинку».

«Прийшли сюди, як традиційно, на відкриття ялинки в місті Тернополі. Бажаємо всім щасливого Різдва і Нового року».

І ось момент, на який чекали усі – центральна міська ялинка запалала святковими вогнями. Зелена красуня не нова – вона вже прикрашала головну площу міста в попередні роки. На ній лише дещо вдосконалили ілюмінацію. Поліпшили, зі слів міського голови, також святкове освітлення на території довкола. До слова, ялинка, хоч головна, але не єдина у нашому місті.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Крім того, по мікрорайонах міста також силами обслуговуючих підприємств також зроблені святкові ялинки. Зокрема, це на «Дружбі», в сквері Миру, на «Сонячному» масиві, на вулиці Київській, на бульварі Вишневецького, на «Східному» масиві це бульвар Данила Галицького, і на Лесі Українки. Так намагались, щоб кожен мікрорайон міста мав свою ялинку святкову».

Освятили під час дійства і традиційну шопку з живими овечками. Розважали присутніх святковим концертом.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Це є ознакою того, що вже наближається Різдво, наближається Новий рік. З цього часу починається відлік передсвяткових днів. І сьогодні ми хотіли також зробити такий святковий захід, щоб Віфлеємський вогонь, який нам передадуть пластуни, від нього запалити нашу центральну ялинку, і щоб цей вогонь обігрів своїм теплом кожну тернопільську домівку і кожного тернополянина, і щоб всі мали почуття свята».  

 

 

залишіть коментар