На тернопільських кладовищах виділили території для поховання загиблих в АТО

Автор:     Опубліковано: 9 Грудня 2016 о 19:10    378 переглядів

На тернопільських кладовищах тепер є спеціальні сектори для поховання загиблих воїнів АТО. Рішення про виділення території під меморіальний комплекс прийняв виконком Тернопільської міської ради. Деталі у сюжеті.

Виконавчий комітет міської ради затвердив рішення, щодо виділення території для поховань загиблих учасників АТО і померлих, внаслідок отриманих, на фронті, поранень.

ЮРІЙ ТІЦЬКИЙ, економіст спеціалізованого КП «Ритуальна служба»

«Площа ділянки даного комплексу встановлено 60 сотих. Також ділянку даним рішенням передбачено виділити на новому кладовищі, по вулиці Бригадна,46, яке знаходиться по Львівській трасі, навпроти села Довжанка».

На Микулинецькому кладовищі  дана територія розташована на базі меморіального комплексу загиблих у Другій Світовій війні, розповідає Юрій Тіцький. А щодо території на іншому кладовищі, то наразі конкретний сектор визначають. Також зазначимо, на цвинтарі у Підгородньому виділення таких ділянок поки не планують.

ЮРІЙ ТІЦЬКИЙ, економіст спеціалізованого КП «Ритуальна служба»

«І там немає вільних ділянок, поки що повинно хватити тих площ, які виділили на Микулинецькому кладовищі і на новому, по вулиці Бригадна, 46. Звичайно ми надіємося, що дані ділянки не будуть потребувані, але на майбутнє ми повинні, звичайно, планувати різні варіанти і тому дане рішення було прийняте».

Зараз на Микулинецькому кладивищі поховані 17 воїнів АТО.

залишіть коментар