Надзвичайники та поліцейські розповідали школярам, як поводитися з піротехнікою

Автор:     Опубліковано: 26 Грудня 2016 о 19:19    772 переглядів

Наближаються новорічно-різдвяні свята. Їхній не рідкісний супутник – різноманітна піротехніка. Аби запобігти надзвичайним ситуаціям, тернопільські надзвичайники разом з поліцейськими взялися за роз’яснювальну роботу серед школярів. Зокрема, завітали у міські школи № 25 та 26. Адже випадки травмування людей піротехнічною продукцією – не рідкість,  зазначають фахівці, і чи не найбільше від власної необережності потерпають саме діти.

ВОЛОДИМИР СОЛОТВІНСЬКИЙ, заступник начальника Тернопільського міського відділу УДСНСУ в області:

«Особливу увагу звертається на недопустимість хибних викликів, пустощів з піротехнічними виробами, а також – поведінку у побуті з питань пожежної безпеки. Ми очікуємо, що діти будуть більш відповідальніше ставитися до вимог пожежної безпеки, не будуть доводити до виникнення надзвичайних ситуацій і знати дії і правила поведінки під час даних ситуацій».

ОЛЕКСАНДРА М‘ЯЛКОВСЬКА, інспектор служби зв’язків з громадськістю УПП в м. Тернопіль:

«Дуже часто перед новорічними святами діти використовують різні піротехнічні вироби. Відповідно, правил поведінки, яким чином з ними поводитися, вони не знають, тому треба їх налаштовувати на те, що, по-перше, заборонено такими виробами користуватися, а, по-друге, щоб вони хоча би знали елементарні правила, якщо, все ж таки, їх використовують».  

Розповіли школярам і про принципи роботи вогнегасників.

У школі № 26 зізнаються: застерігати дітей від небезпеки не забувають і самі, втім, коли це роблять фахівці – ефективність таких роз’яснень тільки зростає.

НАТАЛІЯ КАВЕЦЬКА, заступник директора школи №26 з виховної роботи:

«Щотижня класні керівники нашої школи проводять такі бесіди з учнями на виховних годинах і на класних годинах. Також ми проводимо такі бесіди на уроках з основ здоров’я. Проте особливо приємно, що сьогодні до нас завітали люди-професіонали, які знають таку інформацію не з підручників, а з життя, і можуть дітям навести такі яскраві приклади».

ВІКТОРІЯ, учениця школи № 26:

«Даний урок, на мою думку, є дуже потрібним, адже зараз якраз почалися ті моменти, коли хлопці люблять бушувати, кидають петарди».

ЄЛИЗАВЕТА, учениця школи № 26:

«Я вважаю, що цей урок був дуже корисний для нас, тому що серед наших підлітків, серед наших однолітків зараз дуже актуальні ці речі, ми любимо пожартувати, повеселитися, але цими жартами ми можемо нанести шкоду нашим оточуючим».   

 

 

залишіть коментар