Неприбутковим організаціям потрібно внести зміни до статутів, нагадують в управлінні юстиції

Автор:     Опубліковано: 6 Грудня 2016 о 19:25    599 переглядів

До 1 січня громадські організації повинні внести зміни до своїх установчих документів і привести їх у відповідність до вимог Податкового кодексу. В іншому випадку вже з початку наступного року їм доведеться сплачувати податки.

ОЛЬГА ДЯЧЕНКО, заступник начальника Головного територіального управління юстиції в області з питань державної реєстрації:

«Це виникло у зв’язку з тим, що запрацював новий реєстр неприбуткових організацій в податковій. Для того, щоб включитися до цього реєстру, всі неприбуткові організації мають подати в органи податкової служби установчі документи, відповідно, щоб норми містилися в ньому, в цьому установчому документі, Податкового кодексу».

Для цього, пояснює Ольга Дяченко, їм потрібно скликати збори вищого керівного органу і подати відповідні документи до управління юстиції.

ОЛЬГА ДЯЧЕНКО, заступник начальника Головного територіального управління юстиції в області з питань державної реєстрації:

«Обов’язково подається заява, протокол загальних зборів або конференції, реєстр учасників загальних зборів та документ, що підтверджує правомочність. Ви можете подати документи в центри надання адміністративних послуг, яких є 21 в області, ви можете подати документи в 3 місцеві центри, це – Кременець, Чортків і місто Тернопіль. І, крім того, документи приймає Головне територіальне управління юстиції також».  

Неприбуткові організації, які до 1 січня не приведуть свої установчі документи у відповідність до вимог Податкового кодексу, будуть виключені з реєстру.

 

залишіть коментар