Петро Порошенко пообіцяв Тернопільщині півмільярда гривень на ремонт доріг

Автор:     Опубліковано: 15 Грудня 2016 о 19:20    398 переглядів

У рамках свого робочого візиту на Тернопільщину Петро Порошенко спершу відвідав Чортків. Там Президент України взяв участь у відкритті першої черги місцевої філії товариства з німецько-японськими інвестиціями «СЕ Борднетце – Україна», яке, нагадаємо, в нашій області працює з 2006 року, та поспілкувався з колективом. На підприємстві виробляють електричне та електронне устаткування для транспортних засобів. Заснували філію у червні цього року.

ОЛЕГ БІЛОБРОВКО, директор Чортківської філії ТОВ «СЕ Борднетце-Україна»:

«Відбувалися пусконалагоджувальні роботи, навчання працівників, десь, буквально, місяць-два ми вже так потрошки виходимо на повноцінну роботу. Те, що ви бачите – це перша стадія виробництва, це близько 10 тисяч квадратів. Планується, що ще додатково буде аналогічна площа добудована. Підготовчі роботи ми вже почали. Після того, як отримаємо всі необхідні дозволи, ми будемо приступати до активних вже робіт будівельних».      

Наразі в Чортківській філії міжнародної компанії працює більше 400 людей.

ГАЛИНА ГРИЦІВ, в’язальник схемних джгутів: 

«- Вже три місяці в’яжемо по схемах для автомобіля Ауді В-9.

– Влаштовують вас умови роботи?

– Ну, як я тут працюю, наразі влаштовує».  

НАТАЛКА ВЕРБИЦЬКА, в’язальник схемних джгутів:

«Погано те, що транспорт. Обіцяли його, так і немає. не довозять. 30 кілометрів звідси».

ОЛЕГ БІЛОБРОВКО, директор Чортківської філії ТОВ «СЕ Борднетце-Україна»:

«Ми плануємо забирати людей радіусом 40 кілометрів кругом Чорткова. В нас є така дуже груба статистика, що ми беремо приблизно 1 % населення регіону до себе на роботу. І, звичайно, Чортків – це 30 тисяч людей, це, грубо кажучи, 300-400 людей. Ну, це – по грубій статистиці. Тому ми, звичайно, розглядаємо, що ми будемо рухатися кругом Чорткова в різні населені пункти, в тому числі, це буде і Бучач, і Борщів, можливо, й інші районні центри».   

Зі слів Петра Порошенка, якщо у 2014 році основним завданням було зберегти державу від російської агресії, у 2015-му – зміцнити Збройні Сили, то цьогоріч – забезпечити зростання економіки.

ПЕТРО ПОРОШЕНКО, Президент України:

«Почали поповнювати золотовалютні резерви, зупинили інфляцію. Ми зробили все для того, щоби почалося економічне зростання, зростання кількості робочих місць. Щоби в Україну нарешті почали приходити іноземні інвестиції. Замість того, щоб брати кредити, які треба повертати, треба залучати інвестиції, які створюють робочі місця, податки, нові технології, новий рівень розвитку нашої держави». 

Також, зазначив Президент, з’явилася можливість, аби у 2017 році розвиток економіки приносив свої соціальні результати. Насамперед, це стосується заробітної платні.

ПЕТРО ПОРОШЕНКО, Президент України:

«Не буде більше людини, яка працює і отримує менше 3 тисяч 200 гривень. Саме такі кроки дозволять нам не лише підвищити соціальні стандарти, але й забезпечити збільшення надходжень до Пенсійного фонду і збільшення надходження до місцевих бюджетів».  

І коли буде наповнений Пенсійний фонд, можна буде перейти до того,  щоб  забезпечити підняття пенсій і інших соціальних виплат.

Відкриття ж такого підприємства у Чорткові, вважає Гарант, є продовженням політики децентралізації, внаслідок чого місцеві громади отримують більше ресурсів.

Із Чорткова Президент поїхав в Бучацький район, де ознайомився з роботою одного із фермерських господарств та взяв участь у запуску холодильного комплексу. Петро Порошенко зазначив: в державі створюють нові можливості і умови для роботи підприємців.

ПЕТРО ПОРОШЕНКО, Президент України:

«Українці будують, українці монтують, українці вирощують, споживають теж українці. Але все більше і більше є частка експорту, яка на сьогоднішній день йде, починаючи від Ірану, Іраку, Кувейту, ОАЕ. Перед нами відкрилися з 1 січня ринки Європейського Союзу через поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі. Прийняте доленосне рішення про дерегуляцію».     

За підсумками візиту на Тернопільщину Петро Порошенко дав певні доручення.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Хотів би відзначити, що Президент дав окремі доручення, що стосуються розвитку і інфраструктури військових частин 44 бригади, зокрема, в питаннях відновлення військових частин і в Чорткові, і в Теребовлі. А також стоїть питання щодо залучення додаткових коштів в еквіваленті 500 мільйонів гривень на реконструкцію, будівництва доріг в Тернопільській області. Це є найбільшим подарунком до кінця року для Тернопільської області».      

 

залишіть коментар