Подарунки від Миколая отримали діти з Тернопільщини

Автор:     Опубліковано: 16 Грудня 2016 о 19:09    780 переглядів

«Миколай дарує радість» – свято з такою назвою підготували для соціально незахищених дітей Тернопільщини. Крім того, в ляльковому театрі відзначили і дітей, які перемогли в обласному конкурсі малюнків «Не залиши свого захисника наодинці у новорічно-різдвяні свята». А ще нагородили двох юних дарувань премією імені Івана Марчука. Як це відбувалось, зараз дізнаєтеся.

Сьогодні в ляльковому театрі зібрались багато усміхнених та щасливих дітей, адже напередодні Миколая для них влаштували свято.

ІГОР ЧОРНИЙ, начальник відділу сім’ї та молоді Тернопільської облдержадміністрації

«Сьогодні в нас відбуваються, в ляльковому театрі дві події. Перша – це свято для дітей «Миколай дарує радість», ми зібрали тут 650 дітей соціально-незахищеної категорії, це в першу чергу діти сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, а також діти учасників АТО. Для них, ми організували, за кошти обласного бюджету таке свято, діти зможуть переглянути вистави, а після вистави, вони отримають всі солодкі подарунки. Крім того, в нас ще буде одна подія, ми проводили конкурс дитячого малюнка, це вже другий конкурс такий обласний «Не залиши свого захисника наодинці у новорічно-різдвяні свята».

Частина  дитячих робіт, а це 130 малюнків, були представлені у холі театру актора і ляльки. Шістьох переможців обласного конкурсу  малюнка відзначили подарунками.

Також на дитячому святі двох юних дарувань Тернопільщини нагородили обласною премією імені Івана Марчука. Серед 400 претендентів на неї, обрали лауреатів у двох категоріях «Малярство» та «Графіка».

ВІКТОР ОВЧАРУК, голова Тернопільської обласної ради

«В травні Тернопільською обласною радою було прийнято відзначення 2016 – роком Івана Марчука, було проведено багато заходів і виставок, і сьогодні цей рік буде мати знакове завершення, ми нагороджуємо двома преміями Івана Марчука, яка передбачає ще й грошову винагороду, в розмірі 3 тисячі гривень».

У номінації «Графіка» премію здобула десятирічна Вікторія ЯловА, учениця Підволочиської художньої школи. Дівчинка розповідає, це перша премія такого рівня.

ВІКТОРІЯ ЯЛОВА, лауреат премії Івана Марчука

«Я вже 4 роки малюю і я взяла участь у цьому конкурсі, і мою роботу відправили Івану Марчуку, і я виграла».

У своєму малюнку Вікторія зобразила кота на даху у графічному стилі.

 

 

залишіть коментар