Проїзд у громадському транспорті подорожчає з 10 січня

Автор:     Опубліковано: 28 Грудня 2016 о 19:03    310 переглядів

Проїзд у громадському транспорті міста з 10 січня подорожчає. Зокрема, у маршрутках повна вартість проїзду складатиме 4 гривні, а для школярів – 2. Свої розрахунки, розповідає начальник міського управління транспорту, перевізники подавали ще в лютому, втім, тоді ціну  не підняли. І от тепер на засіданні виконкому зміну тарифів таки погодили.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку:

«Постійно зростала мінімальна заробітна плата, мінялися, відповідно, всі витрати по нарахуванню на заробітну плату, а також мінялися всі ціни на запасні частини, на дизельне пальне. Ми стримували цей тариф, але дальше нема куди його стримувати, тому що ми бачимо, що з 1 грудня знову мінімальна заробітна плата зросла, і всі абсолютно моменти, які регулюють дохідну частину перевізників, звичайно, по витратах зросли».   

Торкнуться зміни і вартості проїзду у тролейбусах. Причини – підняття тарифу – схожі: зростання заробітної плати, подорожчання запчастин. Крім того, з 1 січня комунальне підприємство «Тернопільелектротранс» більше платитиме за електроенергію.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку:

«НКРЕ встановила для електротранспорту, який займається громадськими пасажирськими перевезеннями, ціну таку, як для населення. Що це буде означати в кінцевому результаті і означає – що, якщо ми платили за кіловат електроенергії 1 гривню 30 копійок (36, якщо бути більш точним), то станом з 1 січня ми будемо платити за 1 кіловат в межах 2 гривень 30 копійок».     

Відтак, проїзд у тролейбусах коштуватиме 3 гривні, для учнів та студентів – 2 гривні.

 

залишіть коментар