Сьогодні в працівників місцевого самоврядування професійне свято

Автор:     Опубліковано: 7 Грудня 2016 о 19:46    491 переглядів

7-го грудня Україна щорічно відзначає День місцевого самоврядування. Це професійне свято всіх, хто представляє владні структури різних рівнів. З нагоди свята, працівників місцевого самоврядування вітали і у Тернополі.

Вони покликані працювати із людьми. Допомагати вирішувати економічні, соціальні та  комунальні проблеми. Вони мають чути та розуміти кожного, хто до них звертається. І це лише першочергові завдання, які входять у перелік професійних обов’язків працівників місцевого самоврядування.

Людмила Позняк міському управлінні соціальної політики присвятила  вже майже 17 років. Попри усі труднощі, роботу свою любить і ставиться до неї, каже,  з відповідальністю.

ЛЮДМИЛА ПОЗНЯК, головний спеціаліст відділу з прийому документів управління соціальної політики ТМР

«Робота з людьми, скажемо так, не є  самою легкою роботою, тому що кожен приходить зі своїми емоціями, але  ми стараємось по-максимуму надати якісну консультацію, по-максимуму допомогти, як соціальний захист, населенню міста Тернополя. Робота базується на прийомі заяв від громадян, це на соціальні види допомоги, а також на субсидії. Тоді, відповідно, це опрацьовується і надіюся, що наші громадяни, міста Тернополя, задоволені наданням соціальних послуг в нашому місті».

Людмила Позняк також одна із тих, кому  вручили подяку міського голови за сумлінну працю в органах місцевого самоврядування. Жінка зізнається, за час роботи це вже третя відзнака і додає, бути в числі кращих у професії, їй надзвичайно приємно.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Коли стається будь-яка проблема, дуже часто люди не знають, хто може її вирішити, але вони цим не переймаються, води йдуть куди? Йдуть до тих, хто найближче, до органів місцевого самоврядування. Сьогодні, вітаючи вас, я хочу перше подякувати всім вам, кожному з вас особисто і всім нам разом, за спільну роботу, за все те добре, позитивне, що нам вдається робити в Тернополі, заради тернополян, заради нашого міста. Думаю, що великим позитивом є те, що всі ми разом з вами і з мешканцями Тернополя навчились чути один одного, тільки тому, що ми робимо для людей те, що вони хочут , саме тому є між нами певна співпраця, розуміння і  підтримка».

В  рамках професійного свята, для працівників місцевого самоврядування підготували святковий концерт і подарунки.

 

залишіть коментар