Школи Тернопільщини отримають комп’ютери з Китаю

Автор:     Опубліковано: 23 Грудня 2016 о 19:21    856 переглядів

747 комп’ютерів для шкіл отримала Тернопільська область. Допомога надійшла відповідно до угоди між урядами України та Китайської народної республіки. Техніку, стверджують в обласному управлінні освіти і науки, пропорційно розподілять між усіма районами.

ГАННА ЗВАРИЧ, в.о. начальника управління освіти і науки ТОДА:

«Зараз ми даємо по три комп’ютерні класи у кожен район. Потім будемо дивитися, де є більше шкіл, де менше шкіл, бо в кожному районі є різна кількість шкіл».  

Чи достатньо наданої техніки для того, аби вирішити проблему комп’ютеризації шкіл області,  буде видно згодом.

ГАННА ЗВАРИЧ, в.о. начальника управління освіти і науки ТОДА:

«Ми отримали також освітню субвенцію в кінці року, де в нас цього року зареєстровано є 12 опорних навчальних закладів, і опорні навчальні заклади уже отримували кошти для комп’ютерних класів. Тому ми вже будемо потім по факту дивитися, щоби дійсно кожна сільська школа мала комп’ютерний клас».

Одні з тих, хто вже невдовзі користуватимуться новенькими комп’ютерами – учні Кобиловолоцької школи, що на Теребовлянщині. Їх навчальний заклад отримає 15. Зі слів директора школи, нову техніку там чекали з нетерпінням.

ОЛЕКСАНДР ПОЛІЩУК, директор Кобиловолоцької школи (Теребовлянський р-н):

«Наша школа планується опорною школою. І в нашій школі – один з кращих вчителів району і області – Голембйовський Петро Михайлович, який був в п’ятірці кращих вчителів на конкурсі «Вчитель року». Його учні – призери не тільки районних, а й обласних та всеукраїнських олімпіад з інформатики, з технологій. І ми вже з величезним задоволенням чекаємо на одержання нових комп’ютерів, тому що в нас – старенький комп’ютерний клас 2003 року, і вже хочемо йти в ногу з часом, з новими комп’ютерами працювати».  

До слова, окрім начальних закладів області, 15 комп’ютерів отримає і тернопільська школа № 5 – через активну участь у проекті організації літніх мовних таборів «GoCamp». Загалом від Китаю Україна отримала 26 тисяч комп’ютерів.

 

залишіть коментар