Скільки вартуватимуть фрукти й овочі перед святами – дізнавалися кореспонденти ІНТБ

Автор:     Опубліковано: 27 Грудня 2016 о 18:57    317 переглядів

Аби дізнатися, у скільки обійдуться тернополянам закупи фруктів та овочів – йдемо на центральний ринок. Місць продажу таких продуктів чимало і асортимент для вибору досить широкий.

ОКСАНА, продавець:

«Лимони є Іспанія, Туреччина. Мандарина Італія, Іспанія. Гранати, авокадо, апельсини двоякі – дорожчі, дешевші. Грейпфрути, памела, ананаси, яблука в асортименті є різні тоже. Овочі це морква, буряк, цибуля, огірки, помідори, перець, мікси салати, перець гіркий, перець солодкий, імбир, хурма корольок і виноград».

Є і кілька сортів яблук, які, до слова, є не лише найбільш ходовим товаром, але і найдешевшим. Їхня ціна коливається від шести гривень і далі. Стосовно решти асортименту, то тут, хоч вибір є, як зазначає пані Оксана, на будь-який смак, однак ціна не для кожного гаманця.

ОКСАНА, продавець:

 «Ціни, в принципі, ну я вам скажу як, ну неприємливі для людей, знаєте. Здалося б, щоб були нижчі і дешевші, бо тож не кожен в змозі собі купити. Але… Купляє кожен, хто як може. Хай трошки, але купляють. Не так, як колись купляли, кілограмами, зараз менше просто, але купляють».

Якщо взяти, до прикладу, мандарини, то є італійські по 28, іспанські по сорок п’ять гривень за кілограм, за такою ж ціною обійдуться вам і апельсини. Лимони є і по 40,  і по 60 гривень. Грейпфрут – 40, гранат – 60, хурма на п’ять гривень дорожча. А от ананас середнього розміру вартуватиме – 80, авокадо – 30. Ціни на овочі теж різні, зазначає продавець.

ОКСАНА, продавець:

 «Середня капуста по 5, молода вже по 20. Синя 12, пекінка 12, цвітна 25, броколі 35».

Дорожче обІйдеться перець – 80 гривень за кілограм, помідори та огірки –  по 40. Пані Оксана запевняє, перед Різдвом ціни на цю продукцію не підвищуватимуть.

 

залишіть коментар