Святковий декор ручної роботи: що пропонують у Тернополі

Автор:     Опубліковано: 28 Грудня 2016 о 19:02    548 переглядів

 

Сьогодні декор ручної роботи не є новинкою, радше уже тенденцією. Попит на такі вироби є, переконує одна із майстринь, однак і ціни на них вищі.

 ОЛЕНА, продавець:

 «В основному прикраси ручної роботи, ну і відповідні ціни. Якщо ручна робота, то вона має трошки більше цінуватися, я так рахую».

Створювати прикраси власноруч для пані Олени – хобі. Зараз їй допомагає і донька, створює, до прикладу, ці листівки. Зазначимо, вам вони обійдуться у 30-35 гривень.

ОЛЕНА, продавець:

«- Які кольори в тренді цього року? – Червоний, золотий, бордо, бо цей рік червоного півня, то в основному червоний колір».

А модні цьогоріч, підкреслює жінка, дерев’яні і з натуральних матеріалів прикраси. У своїх роботах вона використовує дерево, пінопласт, фетр та інші.

ОЛЕНА, продавець:

 «– У вас з яких матеріалів є? – І дерева, текстильна така іграшка, це пінопласт, але це також ручна робота, то все лєнтою обмотується, це шиється так само вручну. Прикраси, на двері їх чіпляють, 45 гривень. Текстильна іграшка – 35 гривень, свічки вони вже троки дорожчі йдуть, бо сама свічка цього року дорога».

Ціни на свічки і справді не низькі. У вигляді ялиночки обійдеться вам у 110 гривень, а невеликий виріб, у формі червоного півня, у 35.

 МАРІЯ, продавець:

«Це все йде і парафін зверху, і знизу, все вручну вирізається, дуже оригінально, такі, що на подарунок найбільше беруть. Ну, а так, як кажу, для пенсіонерів, то отакі, в більшості, підсвічники зразу ж зі свічечками, вони від 35 гривень, саме більше, то 270, такі щось оригінальніше. Ці 280 гривень, такі от 180, такі 145, такі 80».

Пропонують також і різдвяні обереги – віночки. Аналогічно, є з дешевших, є з дорожчих, тут все залежить від можливостей вашого гаманця.

СНХ МАРІЯ, продавець

«Ось такого плану йде по 45 гривень. Це нам дівчинка виготовляє, все з сольного тіста, це все вручну випікається, все вручну розмальовується, вирізається все. Є з дешевших, є з дорожчих, різна кожна прикраса, різна кожна купляється. Наприклад, ось такий віночок, воно все само виготовляється, то все клеїться і робиться така композиція».

Вартість віночка ручної роботи коливається від 45-ти до 480 гривень.

 МАРІЯ, продавець:

«480 ось такий самий більший, самий багатший, ці квіти дорогі. Ці є з самих дешевших, ось такого плану 45 гривень, такого. Дальше йде – 95 гривень, йдуть отакі – 135 гривень, такий 100 гривень. Цей ще 320 гривень».

Пропонують також і альтернативу ялинкам. В залежності від матеріалу, а це можуть бути квіти, кульки, шишки, гілочки і, звичайно від розміру, виріб вартуватиме від 95 до 650-ти гривень.

 

залишіть коментар