Тернопільські актори повернулись із зони бойових дій

Автор:     Опубліковано: 5 Грудня 2016 о 19:20    307 переглядів

Актори Тернопільського драмтеатру разом із представниками влади Тернопільщини відвідали бійців 44-ї бригади та підрозділу СБУ, які зараз  перебувають у Лисичанську.

ОЛЕГ ВАЛОВ, заст. голови Тернопільської ОДА:

«Такі поїздки в нас будуть часті. Вони, в принципі, і проходять зараз часто. Звісно, що на протязі усього часу, поки йдуть зараз бойові дії на Україні, ми будемо підтримувати нашу бригаду, і не тільки нашу бригаду, і Тернопільський батальйон, який тоже тут знаходиться. І хлопців всіх, які є з Тернопільщини. І ця робота, і ця співпраця буде постійною. І можливо ще більшою і насиченішою».

ВІКТОР ОВЧАРУК, голова Тернопільської обласної ради:

«Я думаю, що це набагато більше на сьогодні підніме їх бойовий дух, впевненість в тому, що ми єдині, те, що ми їх підтримуємо і перемога буде за нами і хай скоріше вони вже повертаються з перемогою до своїх домівок».

Тернополяни військовим привезли і деяке  обладнання, і подяки, і домашні гостинці. Проте, кажуть бійці, вистава – подарунок дуже доречний.

«Як кажуть, не одним хлібом живе людина. Звісно, щось таке потрібно. Звісно, якась розрада, якась трошечки зміна ситуації потрібна людині. Звісно, що потрібна».

«Вистава дуже сподобалась. Її раніше ще не бачила. Для, можна сказати, психологічної розрядки – я вважаю, що це дуже необхідно».

Самі ж актори, поїздкою задоволені. Переконують, хоч дорога була нелегкою – з радістю поїхали б знову.

БОРИС РЕПКА, директор Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка:

«Дорога була важка, якою би вона важкою не була – все-таки наша мрія здійснилася. Давно ми мріяли, щоб поїхати до наших солдатів і підтримати мистецтвом і аж сьогодні вона відбулась».

НАТАЛІЯ ОЛЕКСІВ, акторка Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка:

«Щойно тільки приїхали і враження такі, що, відчуття, що не тільки хлопцям була потрібна ця поїздка, а й нам. Бо відчуття, що ми вже трохи забуваємо, що там йде війна і вже помаленьку стаємо байдужими. Хлопці, самі по собі, прості такі. Дуже щирі і хотілося ще щось для них зробити. Готова ще раз їхати».

залишіть коментар